Prisma Uygulaması Artık Videolara da Destek Verecek

En popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Prisma uygulamasında artık videolarınızı da düzenleyebileceksiniz.

Benzer içerikler

Video Filtre Özelliği Prisma ’ya Geldi

Prisma Uygulaması İçin Büyük Bir Güncelleme Yayınlandı

Çok kısa sürede fenomen haline gelen ve milyonlarca kişi tarafından indirilen uygulama geçtiğimiz günlerde Android platformu için de yayınlanmıştı. Uygulama Android platformuna çıkışının ardından yeni özelliğini de duyurdu.

Prisma uygulamasının kurucu ortaklarından Alexey Moiseenkov‘un yaptığı açıklamaya göre bir kaç hafta içerisinde uygulama alacağı güncelleme ile video düzenleme desteği de verecek. Uygulama içerisinde artık sadece fotoğraflarınızı değil videolarınızı da düzenleyebileceksiniz.

Fakat video düzenleme işlemi sadece kısa videolar için geçerli olabilecek. Hem videoların işlenirken çok ciddi vakitler alması hem de düzenleme yapılırken uygulamanın sürekli internet bağlantısı istemesi uzun süreli videoların düzenlenmesini işkence haline getirebilir.

Şu an için kısa videolar derken ne kadar süreli videolar olacağı bilinmemekte. Sanırım bunu öğrenmek için bir iki hafta daha beklememiz gerekecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.