Snapchat Rekabete Geri Dönüyor

Dünya üzerinde en fazla kullanılan mobil uygulamalar arasında yer alan Snapchat yeni filtreleri ile rekabete geri dönüyor.

Bir çok filtresi ve özelliği rakipleri tarafından kopyalanan uygulamaya yeni özellikler eklenmeye başlandı. Artık isteyen kullanıcılar veya firmalar kendi Snapchat filtrelerini yaratabiliyor. Özellik firmaların işine oldukça yarayan bu özellikle sayesinde reklam ve eğlence bir araya gelebiliyor.

Bu özelliği kullanacak firmalardan biri de Screen Gems firması oldu. Screen Gems firması Underworld: Blood Wars filmini yakında izleyicilerle buluşturacak olan firma. Firma filmin tanıtılmasında Snapchat filtrelerini kullanacak. Bu Underworld: Blood Wars filtresi sayesinde üç boyutlu selfie çekilebilecek. Filtrenin üç boyutlu olması sebebiyle çekeceğiniz fotoğrafı tek bir açıdan yakalamak zorunda kalmayacaksınız. Bu filtre sizi sadece bir vampire dönüştürmeyecek aynı zamanda bulunduğunuz ortamı da gotik bir havaya büründürecek. Filtreler 29 Aralık tarihinden itibaren kullanılabilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.