Spotify Tasarımını Değiştiriyor 1

Spotify kızışan online müzik servisleri piyasasında bir adım öne geçmek istiyor. Müzik kataloglarının iyi olmasının yeterli olmadığı bu yarışta kullanıcılara sunulan deneyiminde en üst noktada olması gerekmekte. Bu nedenle Spotify mobil uygulamasının tasarımını değiştiriyor.

spoti Spotify Tasarımını Değiştiriyor Mobil Uygulamalar  Spotify tasarımı değişiyor Spotify iOS Spotify Android Spotify online müzik servisi müzik uygulaması

Henüz geliştirme aşamasında olan tasarım şu an için sadece Android platformunda sınırlı sayıdaki test grubuna sunulmuş durumda. Yeni tasarım şu an için sadece şarkı çalma ekranında geçerli. Eski tasarımda albüm kapağı küçük bir fotoğraf ile gösterilip, menü tuşları ekranın diğer bölümlerine konumlandırılmıştı. Yeni tasarımda ekranı tamamen albüm kapağı kaplamakta. Menü tuşlarına ulaşmak için ekrana dokunmanız yetiyor. Spotify anlaşılan müzik tutkunlarının albüm fotoğraflarına olan ilgisini fark etmiş. Yeni tasarımın ne zaman global anlamda kullanıma sunulacağı konusunda henüz bir açıklama yok.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.