Sunrise Öldü Yaşasın Yeni Outlook Calendar 1

Sunrise takvim uygulaması kullanıcıları bu günün geleceğini biliyorlardı. Uygulama Microsoft tarafından alındıktan sonra uygulamanın sitesinde uygulamanın bugün sonlanacağı açıklanmıştı. Peki Sunrise kapatıldıktan sonra ne olacak? Kullanıcıları artık hangi programı kullanacak?

İyi haber şu ki uygulamanın bütün özellikleri yeni güncellenmiş Outlook Calendar takvim uygulamasına geçti. Bugünden itibaren uygulama artık güncellenmeyecek. Uygulamaya bir hatırlatıcı ve olay girdiğiniz zaman diğer platformlar ile etkileşime geçmeyecek uygulama.

Introducing Outlooks new and improved calendar 1 Sunrise Öldü Yaşasın Yeni Outlook Calendar Mobil Uygulamalar  takvim uygulaması sunrise outlook calendar outlook Android

Microsoft, Sunrise uygulamasında bulunan bütün güzel özelliklerin yavaş yavaş Outlook Calendar uygulamasına entegre edileceği konusunda söz verdi. Yeni takvim uygulamasına tıpkı Sunrise gibi diğer platformlarla iletişime geçebilecek ve tuttuğunuz takımın maç takvimi veya izlediğiniz dizinin yayın saatleri gibi özel takvimleri ekleyebileceksiniz.

Introducing Outlooks new and improved calendar 2b Sunrise Öldü Yaşasın Yeni Outlook Calendar Mobil Uygulamalar  takvim uygulaması sunrise outlook calendar outlook Android

Bakalım bu yenilikler Outlook Calendar uygulamasını yeni takvim uygulamanız yapabilecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.