YouTube Go Duyuruldu 1

YouTube’un kullanıcıların erişilebilirliğini genişletmek amacıyla Google yeni bir uygulama olan YouTube Go ’yu duyurdu. İnternet bağlantısının düşük olduğu yerlerde kullanılması amaçlanan yeni uygulamanın ilk önce Hindistan’da test edileceği açıklandı. Hindistan’da mobil internette sıkıntılar bulunması ve kullanıcı sayısındaki çokluk geri dönüşlerin daha iyi olacağı için kullanıma sunuldu.

Benzer içerikler

Star Wars Yeni Animasyon Serisi ile Geliyor

youtube go YouTube Go Duyuruldu Mobil Uygulamalar  youtube go youtube veri tüketimi mobil youtube go mobil veri tüketimi google youtube go

Yeni uygulama aslında orijinal uygulamadan bir farkı yok sadece videoların çevrimdışı olarak izlenebilmesi için videoları kaydetmeye imkan tanıyacak. Uygulama ayrıca videonun indirilmesi sırasında ne kadar veri tüketileceğini de gösterecek. Kullanıcılar indirmek istedikleri videonun kalitesini seçebilecek ve kalitenin ne kadar veri tüketebileceğini görebilecek. Şu an Hindistan’da bulunan kullanıcılar üye olup uygulamayı indirebiliyor. Diğer ülkelerde ve ülkemizde uygulamanın ne zaman yayınlanacağı konusunda bir bilgi bulunmamakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.