Monster’dan VR Destekli Model Tulpar T7 V9.2.1

Oyun severlerin notebook tercihlerinin her zaman ilk sıralarında bulunan Monster notebooklar sahip oldukları özelliklerle ve ürün çeşitliliği sayesinde her bütçeye ve ihtiyaca uygun oyuncu bilgisayarını kendi mağazasında satıyor.

Firmanın yeni hazırladığı Monster Tulpar T7 V9.2.1 modeli sanal gerçeklik teknolojisine destek verecek. Yeni model gücünü 4 GHz hızında çalışan Intel Core i7-6700K işlemciden almakta. Cihaz grafik gücünü ise 8 Gigabayt GDDR5x RAM bulunan NVIDIA GeForce GTX1080 grafik kartından alıyor. Tamamen oyun tutkunları düşünülerek hazırlanmış notebookta NVIDIA G-Sync teknolojini kullanan 17.3 inç büyüklüğünde geniş açılı 1920×1800 çözünürlüğüne destek veren IPS Mat LED ekran bulunmakta.

Cihaz ayrıca arkadan aydınlatmalı RGB klavyeye sahip. En son bağlantı teknolojileri kullanılan notebookta USB 3.1 Gen2 Tip-C ve Thunderbolt 3 portları bulunmakta. Cihaz da SABRE HiFi yüksek çözünürlüklü kulaklık çıkışı ve 7.1 kanala destek veren harici ses bağlantısı bulunmakta.

Bu kadar üstün özelliklere artı olarak Monster modellerinin özelleştirme seçenekleri de eklenince Tulpar T7 V9.2.1 donanımı üzerinde değişiklik yaparak oyun zevkinizi en uç seviyeye taşıyabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.