Performans Canavarı Acer Predator 17X Türkiye'de 1

Acer Predator 17X 2016 yılı Nisan ayında duyurulmuştu. Predator 17‘nin güncellenmiş versiyonu olan yeni bilgisayar Intel‘in altıncı nesil i7 işlemcisi ve NVIDIA GeForce GTX 980 grafik işlemcisini bünyesinde bulunduruyor.

Güçlü özellikleri ile sanal gerçeklik cihazlarının ihtiyaç duyacağı bir performans sunarak oldukça ilgi çeken bilgisayar Türkiye’de satışa sunuldu.

acer 44 1 Performans Canavarı Acer Predator 17X Türkiye'de Teknoloji  Oculus Rift htc vive full hd dizüstü bilgisayar Acer Predator 17x Acer Predator 17 Acer oyun dizüstü bilgisayarı 4k

Bilgisayar 4K çözünürlüğe sahip 17.3 inçlik Full HD veya UHD ekrana sahip. Pil konusunda oldukça kötü olan 17X tam şarjda üç saat kullanım ömrü sunmakta. Selefi Predator 17 ise tam şarjda 5 saate varan kullanım ömrü sunuyor.

Asus böyle güçlü bir bilgisayarı soğutmak için yeni üçlü bir fan sistemi kullanmakta. Ayrıca toz birikimini önlemek için DustDefender ve CoolBoost sistemleri kullanılıyor.

VR Ready sertifiası ile sanal gerçeklik cihazlarına destek veren cihazda Oculus Rift ve HTC Vive gibi sanal gerçeklik cihazları çalıştırılabiliyor.

Acer Predator 17X, 8.999 TL‘den satışa sunuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.