Pokemon Go Bilekliği Pokemon Go Plus Eylül’de Piyasaya Çıkıyor 1

Pokemon Go oyunun geliştiricisi Niantic firması yaptığı açıklama ile Pokemon Go Plus olarak anılan Pokemon Go bilekliğinin 16 Eylül’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bileklik oyunun şu ana kadar çıktığı bütün bölgelerde satışa sunulacak.

Benzer içerikler

Pokemon Go Oyunun Yeni Güncellemesi Çıktı

Bileklik sürekli aktif durumda oluyor ve size telefonunuza bile bakmadan etrafta pokemon olup olmadığını haber veriyor. Böylece bu bileklik sayesinde hem etraftaki pokemonları kaçırmıyorsunuz hem de telefonunuzun bataryasını fazla yemiyorsunuz.

53497411 Pokemon Go Bilekliği Pokemon Go Plus Eylül’de Piyasaya Çıkıyor Teknoloji  pokemon oyunu pokemon go plus pokemon go bilekliği pokemon go pokemon bilekliği niantic

Cihaz etrafta pokemon olduğu zaman size ışıklarla veya titreyerek haber veriyor. Bilekliğin ortasındaki beyaz tuşa basarak pokemonlara pokeball atabiliyorsunuz. Bileklik ayrıca etrafta pokestop olduğu zaman da size haber veriyor ve ortadaki beyaz tuş yine pokestopları çevirmenize yarıyor.

Yapılan açıklamaya göre bileklik Japonya’da 3,500 yen’den yani yaklaşık 34.40 dolardan satışa sunulacak.

Bileklik aslında Temmuz ayında piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Fakat hem oyunda yapılan iyileştirmeler ve yenilikler, bir de bileklik üreticisinin yaşadığı bazı sorunlar nedeniyle cihazın çıkışı Eylül ayına ertelendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.