Razer DeathAdder Elite Gaming Mouse Yeni Versiyonu Tanıtıldı

Razer ürettiği oyuncu ekipmanlarıyla oyuncular arasında her daim adından bahsettirmiştir. Firma profesyonel oyuncuların yakından tanıdığı DeathAdder mouse’un yeni versiyonunu tanıttı.

İlk çıktığı 2006 yılından beri sürekli güncellenerek piyasa sürülen mouse, bu kez DeathAdder Elite adıyla oyun tutkunlarının karşısına çıktı. DeathAdder Elite dünyanın en gelişmiş optaik sensörüne sahip olduğu iddia ediliyor. 16,000 DPI ve gerçek saniye başına 450 inç (IPS) taramasıyla yüksek kalitede bir sensörü bünyesinde barındırmakta. Sensör yüzde 99,4’lük çözünürlük doğruluğu ile oldukça başarılı.

Firma en hızlı sensör dışında DeathAdder Elite mouse da Razer Mekanik Mouse Switch’lerini kullanmış. Switch konusunda dünyanın tanınmış switch üreticisi Omron ile çalışan firma, mouse da çabuk tepki veren ve 50 milyon tıklamaya dayanıklı mekanik switchler kullanmış.

Tasarım olarak çok fazla değişim göstermeyen mouse da ayrıca Razer Chroma ışıklandırma ve Razer Synape uyumluluğu mevcut. Ekim ayında ülkemizde satışa çıkacak olan mouseun fiyatı yaklaşık 210 TL olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.