Razer, Laptop Şarj Edebilen 12800mAh Gücünde Power Bank Tanıttı.

Satın alabileceğiniz düzinelerce taşınabilir şarj cihazları var ancak bu sayı, USB Type-C‘yi kullanarak daha büyük veya ağır cihazları şarj edebilecek birimler için kriterleri hassaslaştırdığınızda oldukça düşük oluyor. Razer, her türlü cihazınızı ve hatta dizüstü bilgisayarınızı bile şarj eden pekte ucuz olmayan bir taşınabilir şarj cihazı tanıttı.

Daha önce de belirttiğimiz gibi ‘Power Bank‘, tipik olarak çalışan taşınabilir şarj cihazları dışında, USB Type-C bağlantı noktasıyla bir dizüstü bilgisayarı bile şarj etme olanağı sunmakta. Tasarımı ile sessiz siyah alüminyum şasi ve kazınmış bir logo ile sıradan Razer görünümü sunmakta.

Ünite iki adet tam boyutlu USB portu (5V / 2A, 9V / 2A, 12V / 1.5A) ve ayrıca bir adet USB-C (5V / 3A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A , 20V / 2.25A) bağlantısı sunmakta. Cihaz Quick Charge 3.0 özelliğini sunmakta. ‘Power Bank’ hem microUSB hem de USB-C’yi desteklediği için şarj etme kabiliyeti açısından çok yönlü.

Power Bank henüz satışa sunulmadı, ancak ilgilenenler, Razer‘in web sitesinde, satışa sunulduğunda haberdar olmak için üye olabilirler. Ürünün Mart ayında 150 dolarlık bir fiyatla gelmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.