Samsung Chromebook Plus İlk Reklamı Yayınlandı

Bazı Chromebook‘ların iyi satmama nedenlerinden birisi, pazarlamanın süper kolay olmadığı gerçeğidir. Eski Chromebook’lar oldukça standart donanım ve yazılım parçalarına sahipti, bu yüzden hepsi bu kadar öne çıkmadı. En yeni Chromebook’lar olsa da, OEM’lerin esnekliği biraz daha fazla ve Samsung ilk Chromebook Plus reklamıyla bunu kanıtlıyor.

Benzer içerikler

Samsung Chromebook Pro Sonunda Ortaya Çıktı

Samsung Chromebook Plus, en baştan Android uygulamaları göz önüne alınarak tasarlanan ilk Chromebook. 2’si 1 arada menteşeli, güçlü ve optimize ARM yongaseti üzerinde parlak, 3:2 Quad HD dokunmatik ekran ve Google Play Store‘a erişim. Bunu iyi görünen tasarım, uzun pil ömrü, USB-C ve gömülü kalem ile birleştirin ve kesinlikle bir kazananınız var.

Samsung Chromebook Plus‘ın ilk video reklamında şirket, Android işletim sistemlerinin bu ekosisteme getirdiği güce odaklanarak Chrome OS‘yi arka plana itiyor. Oyunlar, fotoğraflardan ve doküman uygulamalarına kadar, bu, çok yetenekli bir makine olduğunu bildiğinizden emin olmanızı sağlıyor.

Samsung Chromebook Plus şu anda Google Mağazası, Newegg, Best Buy, Amazon ve benzeri çeşitli perakendecilerden 449 $ (veya daha az) karşılığında satılmakta.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.