Samsung Chromebook Pro Modelini Tanıttı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung Chromebook Pro modelini tanıttı. Samsung firması bu sene pek iyi günler geçirmemekte. Galaxy S7 ve S7 Edge ile iyi bir ivme yakalayan firma Note 7 ile zor günler geçirmeye başladı.

Benzer içerikler

Samsung Chromebook Pro Sonunda Ortaya Çıktı

Firma yeni sunacağı Chromebook modelinde S Pen sürprizi ile kullanıcıların karşısına çıkmayı planlıyor. S Pen ilk defa Note serisi ile gelmişti ve her Note cihazı ile birlikte geliştirildi. En son Note 7 sürümünde geliştirilen S Pen ne yazık ki kullanıcılar tarafından kullanılamadı. Bu yüzden Samsung Chromebook Pro ile S Pen’i birleştirmeyi amaçlıyor.

Yeni Chromebook modelinde 12.3 inç büyüklüğünde ve Quad HD ekran bulunmakta. Ekran 2400×1600 çözünürlüğüne destek vermekte. Bu şekilde internette gezinti keyfi daha da arttırılmış. Yeni model de ekran 360 derece döndürülebiliyor ve tablet şeklini alıyor.

Chrome OS işletim sistemi ile çalışacak olan Chromebook Pro, Google firmasının yaptığı son güncelleme ile Google Play Store ve Android uygulamalarını çalıştırabilecek. Yeni Chromebook 499 dolar olarak belirlenmiş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.