Samsung Tüketicilerin Güvenini Yeniden Kazanacağım Diyor 1

Yaşanan olumsuz olaylardan sonra Samsung firması Galaxy Note 7 modellerinin üretimini durdurmuş hatta Note serisini komple kaldırmaya karar vermişti. Güney Koreli firma tüketicilere yaptırdığı ankette %50 oranında Note serisine olan güvenin azaldığını görünce serinin iptaline karar verdi.

Firma bu olaylardan sonra borsa da 1 günde 17 milyar dolar zarar etti. Fakat firmanın aslında zarara değil tüketicilerin güvenine önem verdiği ortaya çıktı.

Samsung Mobile’ın başkanı Dong-Jin Koh basının karşısına geçerek Galaxy Note 7 ve firmanın bundan sonra yapacakları konusunda açıklamalar da bulundu. Koh, firmanın uğradığı maddi kayıpların ne olursa olsun geri getirilebileceğini ve asıl önem verdikleri şeyin tüketicilerin kendilerine olan güveni ve sağlıkları olduğunu açıkladı. En az tüketiciler kadar kendisinin de hayal kırıklığına uğradığını açıklayan Koh tüketicilerden özür diledi ve kriz boyunca kendilerine destek veren kullanıcılara teşekkür etti. Ayrıca tüketicilerin güvenlerini yeniden kazanma konusunda basın mensuplarının önünde yemin etti.

862559126102 Samsung Tüketicilerin Güvenini Yeniden Kazanacağım Diyor Teknoloji  samsung Note 7 mobil galaxy note 7 Dong Jin Koh Akıllı Telefon

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.