Sennheiser HD 2 Türkiye’de Satışa Sunuldu 1

Yüksek ses kalitesi arayanların ilk tercihleri arasında olan Sennheiser firması Sennheiser HD 2 kulaklık serisini Türkiye’de satışa sundu. Kulaklıklar ince ve hafif tasarımıyla ve katlanabilir yapısı ile dikkat çekiyor. Özellikle Premium ses kalitesi ile müzik severlere göz kırpmakta.

Sennheiser HD 2 22 1000x562 Sennheiser HD 2 Türkiye’de Satışa Sunuldu Teknoloji  Yüksek ses kalitesi Sennheiser HD 2 Sennheiser Kulaklık

Kulaklık pasif gürültücü engelleyiciye sahip. Ses performansı olarak da detaylı ve dengeli olarak sınıflandırabiliriz. Siyah, parlak siyah ve beyaz renk seçenekleri ile gelen kulaklık 3 tuşlu bir kumandaya ve mikrofona sahip. Kulaklık aynı zamana tek taraflı çıkarabilir kabloya sahip. Bu kablo modelleri arasında seçim yaparak Apple iOS (HD 2.30i) ve Android (HD 2.30g) arasında seçim yapabiliyorsunuz. Yapay deri kulak yastıkları sayesinde konforlu bir müzik keyfi yaşatan kulaklık yumuşak saklama çantası ile gelmekte. Şu an için kendi internet sitesinde satışa sunulan Sennheiser HD 2, 299 TL fiyat etiketine sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.