Sony, Xperia Ear Duo Kulaklığını Duyurdu 1

İlk olarak Sony, Xperia Ear Duo‘yu Ocak ayında CES’te konsept olarak göstermişti ve kablosuz kulaklıklar resmi olarak açıklandı. Mayıs ayında 279,99 dolardan satışa başlayacak olan kulaklıklar için bugün Amazon’dan ön siparişe başlandı.

Sony, Google Assistant ve Siri entegrasyonun bulunduğunu açıkladı. Kablosuz kulaklıklar dış gürültünün kulağa girmesine izin verebilen açık bir tasarıma sahip, kullanıcıya her kulaklıktan pompalanan melodilerin keyfini çıkarmaya imkân tanıyan deneyimi, Sony şöyle anlatıyor:

Sony’nin kendi teknoloji inkübatörü Future Lab Programı tarafından geliştirilen Mekansal Akustik İletken, ünitenin sürücüsü tarafından kulağın arkasında oluşturulan sesin doğrudan kulağa iletilmesini sağlar. Özel olarak tasarlanmış halka destekçisi, kulak kanalını çevreler ve böylece müziğiniz çevrenizdeki seslerle sorunsuz bir şekilde karışabilir.

Xperia Ear Duo case 597x1024 Sony, Xperia Ear Duo Kulaklığını Duyurdu Teknoloji  xperia kulakl duyurdu

Xperia Ear Duo kulakiçi kulaklıklar, baş hareketlere ek olarak dokunarak kumandalar şeklinde hareketleri de destekliyor (başın sallayarak gelen bir çağrıya cevap vermek veya başınızı sallayarak reddetmek gibi). Parça atlamak veya geri gitmek için başınızı sola veya sağa döndürebilirsiniz. Kulaklıklar tek bir şarjla dört saat kullanım ömrü sunuyor ve taşıma çantası kulaklıkları üç kez şarj edebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.