Üç Büyükler League of Legends Arenasında Buluşuyor

League of Legends arenasına ilk olarak Beşiktaş katılmıştı. Daha sonra Ekim ayının ortalarında Fenerbahçe katıldı. Şimdi de üç büyüklerin üçüncüsü Galatasaray LoL arenasına gireceğini resmi olarak duyurdu. Bu sayede üç büyüklerin rekabeti farklı bir platforma taşındı.

Galatasaray, kurulduğu zamandan bu yana başarılı bir performans sergileyen Victorious Ace takımını aldı. Riot Games’e yapılan isim değişikliği başvurusu kabul edildi ve Victorious Ace’in adının Galatasaray olarak değiştirilmesi onaylandı. Galatasaray’ın resmi sitesinde yapılan açıklamada;

“Galatasaray olarak hızla büyüyen ve gelişen dijital dünyanın sporla buluştuğu E-spor’a büyük önem veriyoruz. Hedefimiz, sarı kırmızı renklerin yarıştığı diğer tüm alanlarda olduğu gibi en üst seviyede mücadele ederek zirvede yer almaktır. Şu iyi bilinmelidir ki Galatasaray, köklü geçmişinde pek çok alanda örneği olduğu gibi E-spor’un Türkiye’deki gelişiminde de etkin bir rol üstlenecektir. Ülkemizin en büyük ve en genç taraftarına sahip olmanın verdiği dinamizm ve güçlü sponsorlarıyla bu kulvarda da farkını kısa zamanda ortaya koyacaktır.” şeklinde belirtildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.