Windows 10 Creators Güncellemesini Nasıl Alırsınız? 4

Nisan ayı geldi ve Windows 10 Creators Güncellemesi gelmek üzere. Microsoft, Creators Güncelleştirmesi’nin yayınlanma tarihini resmen ilan etti ve yayının nasıl gerçekleşeceği konusunda biraz ışık tuttu. Anniversary Güncellemesinde olduğu gibi, güncelleme yavaş olacak. Yeni cihazlardaki kullanıcılar güncellemeyi önce alacak. Güncellemenin size sunulmasını beklemeyi seçebilirsiniz, ancak bu iki ay kadar sürebilir. Zaten Windows 10’u kullanıyorsanız iyi haber, güncellemeyi Update Assistant ile alabilirsiniz.

Benzer içerikler

Redstone 3 Artık Windows 10 Fall Creators Update Olarak Bilinecek

Microsoft’tan iMessage’a Yanıt Geliyor

Bunun için neye ihtiyacınız olacak?

  • Windows 10 çalıştıran masaüstü veya dizüstü bilgisayar
  • Güncelleme Yardımcısı 28085 sürümü: Burayı indirin

Birkaç Önlem

Kullanılabilir tüm güncellemelerin sisteminize kurulduğundan emin olun. Güvende tarafta olmak için indirme ve güncelleme işlemini, yerel veya yönetici olmayan bir hesap değil, yönetici hesabınızdan başlatın. Güncelleştirme Yardımcısı Windows 10 Creators Güncelleştirmesi’ni indirecek ve yükleyecektir. Yükseltmek için yerel bir hesap kullanırsanız, uygulama dosya indirmeye başlamadan önce ve güncellemeyi yüklemeden önce yönetim hakları talep eder. Bununla birlikte, güncellemenin başarısız olabileceği hâlâ mümkün. Yönetici hesabını kullanmak en iyisi.

Geçmişte, özellikle de Anniversary Güncellemesinde Windows güncelleştirmeleri ile ilgili sorun yaşadıysanız, işlerinizin geride kalması durumunda sisteminizi yedeklemek ve / veya bir geri yükleme noktası oluşturmak iyi bir fikir olacaktır.

Güncelleme Yardımcısı ile Creators Güncelleştirmesini İndirin

Güncelleme Yardımcısı uygulamasını çalıştırın. Sisteminizdeki geçerli Windows 10 sürümünü ve hangisine yükseltileceğini size söyleyecektir. Creators Güncellemesi 15063 sürümü. Sağ alt taraftaki ‘Şimdi Güncelle’ düğmesini tıklayın.

update assistant 28085 1024x697 Windows 10 Creators Güncellemesini Nasıl Alırsınız? Teknoloji  windows 10 creators update windows 10 creators güncellemesi Windows 10 Windows microsoft

PC’nizin güncelleme için minimum şartları karşıladığını kontrol edecektir.

update assistant compatibility check 1024x627 Windows 10 Creators Güncellemesini Nasıl Alırsınız? Teknoloji  windows 10 creators update windows 10 creators güncellemesi Windows 10 Windows microsoft

İndirme, kısa bir geri sayımdan sonra başlayacak. ‘İleri’yi tıklayarak geri sayımı tamamen atlayabilirsiniz.

update assistant downloading creators update 1024x663 Windows 10 Creators Güncellemesini Nasıl Alırsınız? Teknoloji  windows 10 creators update windows 10 creators güncellemesi Windows 10 Windows microsoft

Güncelleme indirilirken sisteminizi kullanabilirsiniz. Yükseltme Yardımcısı Sistem tepsisine küçülecektir. İndirme işlemini kontrol etmek için Sistem Tepsisinden açabilirsiniz.

Ancak güncelleme başladıktan sonra, tamamlanıncaya kadar sisteminizi kullanamazsınız. Bir şeylerin ortasındaysanız, Creators Güncellemesini yüklemeye başlamadan önce tamamlamanız sizi için iyi olacaktır.

İdeal olan, güncelleme başarısız olursa Güncelleme Yardımcısı geri sarar ve Anniversary Güncelleme sürümüne geri dönecektir. Dosyalarınız ve tüm uygulamalarınız yerinde duracaktır. Yükseltme, başarıp yapmadığına bakılmaksızın, dosyalarınıza ve uygulamalarınıza dokunmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.