Xiaomi Firması Elektrikli Scooter’ını Tanıttı 2

Yaptığı tanıtımlarda acaba elektrikli otomobil mi tanıtacak denilen Xiaomi firması biraz şaşırtarak yeni elektrikli soccoter’ını tanıttı. Sahibi olduğu alt firma MiJia markalı olacak olan yeni scooterlar yine aynı markanın QiCycle adındaki katlanabilir bisikletlerini andırmakta.

Yeni akıllı ve elektrikli scooter 200 watt güç ile 30 kilometre gidebiliyor. Fakat bu mesafe için maksimum 75 kg ağırlığında olmanız lazım. Scooter aynı zamanda maksimum 500 watt üreterek 25 km hızına çıkabilmekte.

e52bc8dcfdb5d892cc405500af8dac39318ab3f5 Xiaomi Firması Elektrikli Scooter’ını Tanıttı Teknoloji  xiaomi scooter xiaomi scooter mijia elektrikli scooter

Renk seçeneği olarak siyah ve beyaz renk seçeneklerini sunan MiJia firması yeni scooterda KERS ve E-ABS teknolojilerini kullanmış. 12.5 kilogram ağırlığındaki scooter üç dakika içerisinde katlanabiliyor ve ne kadar hızlı giderseniz gidin disk frenleri sayesinde 4 saniye içerisinde durabiliyor.

290 dolar fiyatla satışa çıkması beklenen yeni scooter mobil uygulaması sayesinde dahili GPS modülünü kullanarak gidilen mesafeyi ve rotayı anlık olarak gösterebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.