Xiaomi'nin Yeni Akıllı Bilekliği Mi Band 2 1

Çin’in teknoloji devi Xiaomi yeni akıllı bilekliği Mi Band 2‘yi tanıttı. Daha önce Mi Band ve Mi Band Pulse‘ı tanıtan firma her iki bileklikte de elektronik ekran kullanmamıştı.

Fakat Mi Band 2 0.42 inçlik OLED ekranla birlikte gelirken bir önceki modellerde olduğu gibi atılan adımı sayma, uyku süresi, kalp atış hızı, kalori ve uyku ölçümü gibi standart kabul edebileceğimiz özellikler sunmakta. Ayrıca akıllı bileklik kalp ritmi sensörüne de sahip ve böylece kullanıcıların kalp atışlarını da gösterebiliyor.

Xiaomi Mi Band 2 240 Xiaomi'nin Yeni Akıllı Bilekliği Mi Band 2 Teknoloji  xiaomi Mi Band Pulse Mi Band 2 Mi Band akıllı bileklik

Yeni akıllı bileklikte ayrıca Garmin akıllı bileklerinde ve Apple Watch‘ta bulunan fazla hareketsiz kaldığınızda sizi uyaran bir özellikte eklenmiş.

Xiaomi‘nin akıllı bilekliği fiyatı ile de iddialı gelmekte. Ülkemizde en ucuz bileklik Fitbit firmasının 300 TL‘ye yakın bir etikete sahip Flex modeli iken Xiaomi 70 TL civarındaki satış fiyatıyla fiyat/performans açısında ciddi bir etki bırakmakta.

Mi Band 2 ayrıca 20 güne varan kullanım imkanı sunmakta ve Bluetooth 4 teknolojisine sahip.

Yeni akıllı bileklik 7 Haziran tarihinde Çin‘de piyasaya sunulacak ve ardından tüm dünyada satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.