Yeni 2017 Model Subaru Impreza Tanıtıldı: Düz Vites Kalkıyor! 1

Subaru’nun Impreza model arabaları her zaman sağlam ve güvenilir arabalar olarak tanınıyordu. Şimdi 2017 modelinde de bu durum değişmeyecek ve hayranlarını yine büyüleyecek gibi duruyor.

2017 model Subaru Impreza’da, yeni Amerikan yapımı sert şasilerin yanı sıra, firmaya göre sürüş keyfi de geliştirilecek ve bir dizi teknolojik gelişme eklenecek. Ayrıca otomatik şanzımanın yanı sıra, çok sevilen düz vites seçeneği de bu sefer kaldırılıyor. Her ne kadar düz vites Impreza satışları epey az olsa da, bu şanzıman türünü ayrı seven kullanıcılar da bulunuyordu.

Subaru Impreza ic tasarimi 1024x606 Yeni 2017 Model Subaru Impreza Tanıtıldı: Düz Vites Kalkıyor! Teknoloji  yeni subaru impreza subaru impreza fiyatı subaru impreza düz vites 2017 model subaru impreza

Aracın içinde ise standart 6.5 inçlik bir dokunmaik ekran bulunacak fakat opsiyonel olarak bu genişletebilecek. Ayrıca bu ekrana akıllı telefonlar bağlanabilecek, Apple CarPlay ve Android Auto uyumlu olacak. Ek olarak, 2017 model yeni Impreza’da EyeSight adlı bir yol güvenliği teknolojisi de ekleniyor. EyeSight, hız sabitleyici ve çarpışma öncesi otomatik fren sistemi sağlıyor, sürücüye yardımcı oluyor.

2017 model Subaru Impreza’da 152 beygirli, 2 litrelik bir dört silindirli Boxer motor bulunuyor. Ayrıca araç sadece sedan olmayacak, spor, SUV ve hatchback modeller de eklenecek.

Subaru Impreza hatch 1024x547 Yeni 2017 Model Subaru Impreza Tanıtıldı: Düz Vites Kalkıyor! Teknoloji  yeni subaru impreza subaru impreza fiyatı subaru impreza düz vites 2017 model subaru impreza

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.