Agents of Shield in Yıldızı Şaşırttı 1

Marvel Sinematik Evreni‘ni anlatan dizilerden biri olan Agents of Shield ile Marvel Stüdyosu arasında iletişim sorunları olduğu açık bir şekilde görülmekte.

1d97dfae51a7769c7bad50be7fd584ee Agents of Shield in Yıldızı Şaşırttı TV & medya dünyası  marvel evreni marvel chloe bennet agents of shield
Agents of Shield

Çekilmesi muhtemel olan fakat Marvel Sinematik Evreni‘nin takviminden şimdilik kaldırılan Inhumans bu sorunların en büyüğü gibi gözüküyor.

e0259ea63620912ad2a0f1b1a0487fd2 Agents of Shield in Yıldızı Şaşırttı TV & medya dünyası  marvel evreni marvel chloe bennet agents of shield
Marvel Sinematik Evreni

Her iki yapımda da bir çok ortak karakter olması fakat hikayelerin farklı gelişmesi işte bu sorunları çıkartan nedenler.

Sorun sadece dizilerin birbirleri ile tutarsızlığı değil aynı tutarsızlık sinema filmleri ve tv dizileri arasında da oluşmakta.

bbce98260e93ac99203c588b696a3256 697x1024 Agents of Shield in Yıldızı Şaşırttı TV & medya dünyası  marvel evreni marvel chloe bennet agents of shield
Chloe Bennet

İşte bu konuda en çarpıcı açıklamayı Agents of SHIELD adlı dizide Daisy Johnson‘u canlandıran Chloe Bennet yaptı. Kendisine Marvel Evreni‘ndeki bu tutarsızlıklar sorulduğunda ünlü aktris Marvel için film yapanların kendi şovlarında neler olduğuna dair insanları bilgilendirmeleri gerektiğini, kendisine bu soruyu soranların aslında film yapanlara sormaları gerektiğini söyledi. Ayrıca Marvel için film yapanların pekte umurlarında değilmiş gibi gözüktüklerini belirtti.

Bennet son olarak Marvel Sinematik Evreni yapımcılarının Marvel Evreni‘ndeki her şeyin bir birine bağlı olduğunu söylediklerini ama aslında kendi şovları dışında hiç bir şeyi umursamadıklarını söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.