Ghost Rider Marvel Evrenine Geri Dönüyor

Marvel sinema sektörüne son yıllarda damgasını vurdu. Bu başarıdan sonra aynı televizyon sektöründe de yapmaya çalışıyor.

SDCC 2016 etkinliğinde Marvel yeni ortağı Netflix ile adeta şov yaptı. Sinematik evreni ile paralel şekilde ilerleyen Agents of S.H.I.E.L.D‘ın ardından Daredevil ve Jessica Jones dizileri ile televizyonda iddiasını göstermişti.

Şimdi de ortağı Netflix ile Iron Fist ve Luke Cage dizilerini ve bu karakterleri birleştirecek olan Defenders dizilerini izleyicilerinin beğenisine sundu.

Fakat Marvel‘in sürprizleri bununla bitmedi ve Agents of S.H.I.E.L.D dizisinin dördüncü sezonuna Ghost Rider karakterinin dahil olacağını duyurdu. Ghost Rider karakterini True Detective ve Matador dizilerinde oynayan Gabriel Luna canlandıracak.

Agents of S.H.I.E.L.D dizisine ikinci Ghost Rider olan Robble Reyes katılacak. Nicholas Cage‘in sinemada canlandırdığı ilk Ghost Rider Johnny Blaze idi. Robble Reyes ise ondan sonra bayrağı devralan isim oluyor. Aralarındaki en önemli fark ise Reyes‘in araba kullanıyor oluşu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.