Babalar günü bu sene (2015) 21 Haziran da kutlanacak. Hiçbirimiz baba yada anne olmadan onların değerini anlayamıyoruz. Kolay bişey değil sorumluluk sahibi olmak, sizleri küçücük ve savunmasızken büyütüp, okutup adam etmek. Kolay değildir, anne yada baba olmak. Bu yüzdendir ki böyle günlerde değil sadece, hergün babalarımızın kıymetini bilelim. Uzun vadede onları üzmeyelim, kırmayalım. Saygımızı asla onları üzecek dereceden aşağıda tutmayalım.

21 haziran 2015 de biraz daha babalarımızı sevelim, ve biraz daha onlara ne kadar şanslı çocuklar olduklarımızı ve bunu onlar gibi babalarımız olduğunu söylerek, bilerek yapalım.

Gidip para vererek bir hediye alın diye ısrar etmeyecğim, ama babalar gününde gidip ona kocaman, sımsıkı bir içten sarılmayı verebiliriz. Elini öpün, sarilin, babam seni çok seviyorum deyin. Bırakın sizin bebekliğinizi, unuttuğu çocukluğunuzu biraz olsun hatırlasın. Belki hüzünlenecek, belki ağlayacak ama ne kadar şanslı bir baba olduğunu anlayacak, çünkü siz onun en değerli varlığı, çocuklarısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.