İnternet dünyası

Bu haftanın en çok indirilen filmleri

Torrent’in her ne kadar önüne geçilmeye çalışılsa da bu mümkün olmuyor. 16 Mayıs itibariyle en çok indirilen filmlere şöyle bir bakalım.

How To Be Single

Günümüzde herkesin bir ilişki içinde olma isteğine rağmen bu filmde nasıl harika bekar kalınabileceğinin örnekleri mevcut. İzleyiciye mükemmel bir bekar hayatı sunuyor. Dikkat! Eşinizle izlemeyin :)

Zoolander 2

Tam 15 yıl sonra yeniden beyaz perdeye gelen filmde Hansel ve Derek’ın podyumlara dönme serüvenini izliyoruz. Her ne kadar 2001 yılındaki filmin ilk serisinde istenen başarı elde edilmese de, ikinicisi büyük umut vaat ediyor.

London Has Fallen

ABD Başkanının ardından İngiltere’de zorlu bir mücadeleye giren Mike Banning, geçen 3 yılın ardından teröristlere karşı zorlu bir görev alıyor.

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu