Wordpress eklentileri

Wordpress özel alanı yazı içerisinde gösterme eklentisi

Wordpress de oluşturduğunuz özel alanı yazı içerisinde istediğiniz yerde gösterebileceğiniz eklenti için tanıtım konusudur.

2013 yılında yaptığım bir eklenti için (malesef o eklenti dosyasını bulamadım ve yeniden yazdım) ısrarlı (seviyorum sizi) bir istekçi ziyaretçimizin (bir kaç kisiler) kalbini hoş tutmak için zaman ayırıp hazırladığım bu eklentiyi sizlere servis ediyorum.

Eklentiyi indir

Eklenti çalışma mantığı çok basittir arkadaşlar, öncelikle özel alan oluşturup, aşağıdaki shortkodunu yazı içerisinde istediğiniz bir yere ekleyin:

[cf]Ozel_Alan_ismi[/cf]

Ozel_alan_ismi: Buraya tahmin edebileceğiniz gibi özel alan ismi gelecek. Sonrasını eklenti kendisi hallediyor.

Çok basit bir eklentidir arkadaşlar, ancak yinede kod vermek yerine bu şekilde eklenti dosyası hazırladım, ilerleyen zamanlarda istekleriniz doğrultusunda geliştirme yapabilirim.

Eklentide sağ, sol, orta ya hizala özelliği yoktur, çünkü gerek görmedim, wordpress’in kendi editöründeki işaretlerle bunu yapabiliyorsunuz.

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu