Para Kazanma

Whaff Rewards İle Para Kazanma

Bugün sizlere Whaff Rewards uygulaması ile nasıl ve kolay para kazanılacağını anlatacağım… Arkadaşlar öncelikle uygulamayı Google Playden indirebilirsiniz. Bende indirme linkini yazının devamında paylaşacağım.

Whaff Rewards uygulamasını indirmek için tıklayınız

Uygulamayı indirdikten sonra sağ üst köşede Facebook ile bağlan var ona tıklayıp gerekli izinleri verdikten sonra bağlanır. Daha sonra sizden davet kodu isteyecek oraya BL24405 kodunu girin size hoş geldin hediyesi olarak 0.30$ Amerikan doları verecektir. Artık para kazanmaya hazırsınız demektir.

android para kazanma 2

Ondan sonra Premium picks kısmına girerek orda ki uygulamaları indirerek belli miktarlar kazanabilirsiniz. Ayrıca o uygulamaları 3-4 dakika oynayarak da kazaçlara devam edebiliriz.

Whaff picks kısmında da özel uygulama teklifleri var onlardan da para kazanabilirsiniz…

NOT: Bu uygulamadan en iyi para kazanma şekli arkadaşlarınızı davet ederek onların sizin kayıt olurken kullundığınız kodu kullunmalarını sağlamaktır.

Ödemeler ise 1-3 iş günü içinde Paypal veya Hediye Kartları (Amazon Hediye Kart, facebook Hediye Kart, PlayStation Hediye Kart, Google Play Hediye Kart, Xbox Hediye Kart ve Buhar Hediye Kart) üzerinden yapılmaktadır.. Uygulamaya güvenebilirsiniz bende kullanıyorum…

Bol kazançlar…

android para kazanma 1

Tunahan Karakök

Adım Tunahan.Karabükte yaşıyorum. Lise oğrencisiyim...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu