Yandex Toloka İle Para Kazanma 6

Merhabalar,

Yandex‘in yakın zamanlarda planlamış olduğu görev yaparak para kazanma sistemini öğrenelim. Yandex‘den basit görevler yaparak. 0.1$, 0.2$, 0.3$, 0.4$ ve daha fazlasını kazanabileceğiniz bir sistem. İlk önce Yandex’e kayıt oluyoruz. Eğer üyeliğiniz yok ise ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Kayıt esnasında ve daha sonrasında güvenlik için telefon numaranızı girmeniz gereklidir. Bazı yerlerde onay istediği için ve ödemelerinizi PayPal aracılığıyla alıyorsunuz.

Üye olmak için: https://toloka.yandex.comyPjrVN

Karşımıza böyle bir görüntü geliyor. Sağ üst köşede kayıt ol butonuna basıyoruz. Ve kayıt oluyoruz.

123111

Giriş yaptıktan sonra karşımıza görevler ve ne kadar verileceği yazıyor, ve görevlerin ne zaman, hangi saatte ve nasıl geleceği belli olmuyor. Ve görevler basit geliyor Türkçe olduğundan dolayı zorluk çekmezsiniz.

1231211

Örnek olarak YAN YANA adlı bir görev yapalım soldaki sitemi yoksa sağdaki sitemi daha anlamlı onu seçmemiz ve devam dememiz gereklidir. Görev bittikten sonra hesabımıza görevin miktarı kadar para seçmektedir.

Peki Parayı Nasıl Alabiliriz?

Hesabım yazan kısma tıklayarak W-8BEN Formunu doldurmanız gereklidir. Paypal bilgileriniz ile hesap bilgileriniz aynı olmak zorundadır. Daha sonra PayPal adresinizi girerek Parayı Çek kısmına basıp miktarını yazmalısınız işleme göre 30 güne kadar sürebiliyor.

Size tavsiyem bu işte bot, hile ve spam yapmamanız. Kazanç ve görev para miktarları azalmaktadır.

Ödeme yapmıyorlar tarzında düşünmeyiniz. Ödemeyi kesinlikle yapmaktadırlar.

1311

Yorumlar yükleniyor...