Para Kazanma

Yandex Toloka İle Para Kazanma

Merhabalar,

Yandex‘in yakın zamanlarda planlamış olduğu görev yaparak para kazanma sistemini öğrenelim. Yandex‘den basit görevler yaparak. 0.1$, 0.2$, 0.3$, 0.4$ ve daha fazlasını kazanabileceğiniz bir sistem. İlk önce Yandex’e kayıt oluyoruz. Eğer üyeliğiniz yok ise ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Kayıt esnasında ve daha sonrasında güvenlik için telefon numaranızı girmeniz gereklidir. Bazı yerlerde onay istediği için ve ödemelerinizi PayPal aracılığıyla alıyorsunuz.

Üye olmak için: https://toloka.yandex.comyPjrVN

Karşımıza böyle bir görüntü geliyor. Sağ üst köşede kayıt ol butonuna basıyoruz. Ve kayıt oluyoruz.

123111

Giriş yaptıktan sonra karşımıza görevler ve ne kadar verileceği yazıyor, ve görevlerin ne zaman, hangi saatte ve nasıl geleceği belli olmuyor. Ve görevler basit geliyor Türkçe olduğundan dolayı zorluk çekmezsiniz.

1231211

Örnek olarak YAN YANA adlı bir görev yapalım soldaki sitemi yoksa sağdaki sitemi daha anlamlı onu seçmemiz ve devam dememiz gereklidir. Görev bittikten sonra hesabımıza görevin miktarı kadar para seçmektedir.

Peki Parayı Nasıl Alabiliriz?

Hesabım yazan kısma tıklayarak W-8BEN Formunu doldurmanız gereklidir. Paypal bilgileriniz ile hesap bilgileriniz aynı olmak zorundadır. Daha sonra PayPal adresinizi girerek Parayı Çek kısmına basıp miktarını yazmalısınız işleme göre 30 güne kadar sürebiliyor.

Size tavsiyem bu işte bot, hile ve spam yapmamanız. Kazanç ve görev para miktarları azalmaktadır.

Ödeme yapmıyorlar tarzında düşünmeyiniz. Ödemeyi kesinlikle yapmaktadırlar.

1311

İlgili Makaleler

27 Yorum

 1. Çok faydalı bir paylaşım olmuş.Allah razı olsun senden böyle paylaşımlar yaptığın için sen olmasan biz heralde fakirlikten ya ölüyorduk yada sürünüyorduk.Senin sayende 1 milyon $ kazandım. ;)

 2. Sistem açıldığından beri takip ediyorum, gayet güzel bir sistem ödeme de geliyor.
  Emre Aras o paranın çeyreğinin çeyreğini bana at zengin olayım :)

  1. Çeyreğini atayım dostum.Harcaya harcaya bitiremedim.Bu yazıyı yazan arkadaş bana bu işleri öğretti.Ağaoğlu’ndan daire aldım orda oturuyorum.Şimdide yatırım için dükkan satın almayı düşünüyorum.

 3. Çok faydalı bir paylaşım olmuş.Türkiyede böyleleri yok anca gavur yapar.Bizimkilerde çakal hemen gavurun yaptığına konuyorlar.Neyse gavurun cebinden çıkıyor ya para.Dahada zarara uğratmak için bende kullanıyorum sistemi.

  1. Sayın Recep Tayyip Erdoğan , her güzel icraata çamur atmayın.Yaptığınız yolsuzlukların hesabını verin.

  2. 19 ile 11 i toplayın ne yapar 40 yapar.Bu sistemden 40 $ kazandım.Vatana millete hayırlı olsun.

  3. Yandex’in sistemi yarım yamalak çare Mustafa Kamalak.Vatana millete hayırlı olsun.Çaktırmayın bende iyi para kaldırdım burdan.

 4. Hayattaki en seksi şey başarıdır.Yandex ile başarıyı elde ettim.Bu yazıyı yazan arkadaşa teşekkür ederim.

 5. Hayatın kuralı bu yeğen. Ne kadar uzağa gidersen git başladığın yere dönersin sonunda. Ne kadar değişirsen değiş, Nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı.

  Yazıyı yazan arkadaşa teşekkürler.Bu sözün anlamını çözdüğünüzde bu sistemden trilyonlar kazanırsınız.

  – NOT : Öbür taraftan gönderildi. –

 6. Ulan böyle şeyler hep ben öldükten sonra mı ortaya çıkar.Tüküreyim böyle dünyanın adaletine.

 7. Siz bu konuyu açtınız diye bütün yönetim kurulumuz işten ayrıldı ve bu işle uğraşıyorlar.Sizin yüzünüzden şirketimiz ve yıllardır ayakta duran şirketler grubumuz çökecek.Umarım yaptığınızdan memnunsunuzdur.

  1. Biz Yandex’e girmelerini yasakladık.Kaçak girenler olursada dövüyoruz.Gene ısrar ederlese kafalarına sıkıyoruz.

   O sizin beceriksizliğiniz.

 8. Gençler bırakın böyle işleri.TV8 izleyin.İzleyinde reytingden para kazanalım.Bunlar boş işler.

 9. Bunu yazan arkadaşla bizzat görüştüm.Dünyada Nobel ödülünü alan ilk Türk yazar benim fakat bu arkadaşı görünce benim bunu haketmediğimi anladım.Sonuna kadar arkandayız.

 10. Benim miras olarak bıraktığım gençlik nelerle uğraşıyor.Zamanında Yandex yoktu Osmanlı vardı.Yandex ile yetişen nesil olsaydı bırak İstanbul’u köyü bile alamazdık.

 11. oooo dedelerimde burdaymış.Bu gavur icadını bizim neslimiz kullanmasın.Osmanlı torunlarına çok yanlış örnek oluyorlar.

 12. Yorumlar çakma yorumlar admin biraz yavaş ekle , siteyi gördüğüme pişmanım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu