Sosyal medya

Facebook canlı video haritası ile dünyayı keşfedin!

Facebook ‘un uzun süredir kullanıma sunduğu canlı yayın özelliği milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Gelen son yeniliklerden biriside dünya haritası üzerinden kimlerin canlı yayın yaptığını görebiliyorsunuz ve bu kişileri canlı izleyebiliyorsunuz. Anlık 50 bin izleyicili yayınlara da rastladığımız bu haritada her milletden her ülkeden insana ulaşmanız mümkün.

Feçebook’un canlı video haritasına siteye giriş yaparak buradan ulaşabilirsiniz. Sizde bir çok yayına bu haritadan ulaşabilir, dünyada neler olup bittiğini keşfedebilirsiniz.

Sosyal medyanın rekabeti her geçen gün yeni özellikler ile bizi karşılıyor. Bu gelişen teknoloji ve telep ile birleşince bizler için çok etkili ve hayatı kolaylaştıracak yenilikler çıkartıyor. Bunun normal hayatımızada yön vermesi bekliyorken, sosyal medyadaki etkileşimide bir o kadar artırıyor.

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu