Sosyal medya

Facebook Sayfalar (Pages) servisi çöktü

Facebook sayfalarda bir kaç gündür devam eden ilginç problemlere bugün yenisi eklendi ve resmi olmayan açıklamaya rağmen facebook’un problem yaşadığını herkes farketmeye başladı. Bir çok sosyal medya ve forum sitesinde kullanıcı sayfalarındaki beğenilerin düşmesi, bugün baş gösteren paylaşım yapamama sorunuyla beraber tartışılmaya başlandı.

Büyük sayfalardaki 500 binlere yaklaşan beğenilerin düşmesi sayfa sahiplerini üzmüş gibi görünüyor. Ancak bunun facebook tarafından kasıtlı olarak yapıldığı ve aktif olmayan kullanıcıların beğenilerinin silindiği düşünülüyor. Bu su anlama geliyor, eğer bir sayfanız varsa ve bu sayfanızda sizin paylaşımlarınız ile ilgilenmeyen kullanıcılar artık sayfanızı beğeniyor olmayacak, bu beğenisi iptal edilecek.

Bir yandan güzel bir uygulama olmasına rağmen sayfa sahiplerinin 500 bin beğeni kaybetmesi insanı pek memnun etmiyor. Diğer yönden faydalarıda sayfalarda etkileşimde olan kullanıcıların kalacak olması.

Resmi bir açıklama gelmemesine rağmen karşılaştığımız sorunları belirttik, yakın zamanda bir açıklama geldiğinde yine sitemiz üzerinden bunu okuyabilirsiniz.

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu