Sosyal medya

Twitter’a "Go Live" Butonu!

The Verge’nin yer verdiği habere göre, çok azami sayıda da olsa bazı Android kullanıcıları Twitter uygulaması üzerinden Tweet atarken Go Live adlı bir butona rastladılar. Henüz tamamen açıklamak için çok erken fakat öncelikli özelliğinden bahsedelim. Go Live tuşuna basarak siz Tweet atarken Periscope üzerinden canlı yayın açmanızı sağlıyor, üstelik Periscope’un açık olmasına gerek kalmadan.

Şu an sadece Android platformlar üzerinde aktif olan Go Live özelliğinin sadece Tweet atarken canlı yayından fazlasını sunması bekleniyor. Henüz Twitter veya Periscope tarafından bu özellik ile ilgili bir açıklama gelmemiş olsa da bizler bu özellik sayesinde Twitter’da gezerken de bu özelliği kullanabileceğimizi düşünüyoruz. Resmi açıklamadan sonra bunun ihtimali daha açık şekilde görünecektir.

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu