Epilasyon, Ağda, Jilet; Hangisi? 5

Kadınların en büyük problemlerinden olan tüy ve kıllar, vücudun her yerinde her ne kadar istenmese de çıkar. Genellikle esmer, sarışın gibi cilt renklerine göre değişiklik gösterir. Fakat her cilt tipi için farklı çözümleri de bulunur.

fft20 mf128680 Epilasyon, Ağda, Jilet; Hangisi? Güzellik sırları Kadınca  lazer epilasyon jilet güzellik salonlarında ağda yaptırılması bacaklara jilet uygulanması ağda

Çok acil bir davete katılacaksınız, kısa bir etek giymek istiyorsunuz; fakat bacaklarınızdaki tüyler buna izin vermiyor. Yapılacak ilk işlemin jilet vurmak olduğunu düşünen tüm kadınların aslında yanlış düşündüğünü de belirtmek gerekir.

bacaga agda nasil yapilir 646x340 Epilasyon, Ağda, Jilet; Hangisi? Güzellik sırları Kadınca  lazer epilasyon jilet güzellik salonlarında ağda yaptırılması bacaklara jilet uygulanması ağda

Bir hafta sonra doğum günü partiniz var, mükemmel bir elbise giyeceksiniz ve 1 hafta önceden güzellik salonuna giderek ağdanızı yaptırıyorsunuz. 1 hafta sonra o mükemmel elbiseyi giyiyorsunuz fakat 2 hafta sonra aldırdığınız tüyler tekrar çıkıyor.

2016 yılına kadar pek çok farklı teknolojinin geliştiği epilasyon konusunda kesinlikle iyi araştırmalar yapılması gerekmektedir. Başı sıkıştığında tüylerini jiletle alan kişilerin tüy problemleri asla azalmayacak aksine kıl kökleri çok daha sert ve koyu renk olacaktır. Bunun yanı sıra her ay ağdaya gitmeyi tercih eden bayanlar için de sıkıntılı pek çok durum vardır. Örneğin, sıradan bir güzellik salonunda ağdanın sürüldüğü spatulanın sizden önce başkası için kullanılmadığını bilemeyebilirsiniz. Sadece spatula ile alakalı değil, spatula değiştirilmiş olsa bile ağda kutusuna başkası için bandırılan spatula daha sonra sizin için farklı bir spatula ile bandırılsa bile mikropların size bulaşması söz konusudur.

Kıl ve tüyleri jilet ile almak ne kadar yanlışsa, ağdayı emin olunmayan güzellik merkezlerinde yaptırmak da bir o kadar yanlıştır. Epilasyon için herkesin bütçesi uyum sağlayamayabilir. Fakat vücutta önemli bölgelerden başlanarak sırasıyla işlem yaptırılabilir.

lazer epialsyon mersin 1024x680 Epilasyon, Ağda, Jilet; Hangisi? Güzellik sırları Kadınca  lazer epilasyon jilet güzellik salonlarında ağda yaptırılması bacaklara jilet uygulanması ağda

Epilasyon konusunda kullanılan makineler de büyük önem taşımaktadır. Steril ve temiz koşullarda cilde değdirilen epilasyon başlıklarının dezenfekte olduğundan emin olunmalıdır. Epilasyonu düşünen fakat bir türlü karar veremeyen kişiler için tereddüt etmeden bir ömür kurtulacağı kıl ve tüylerini düşünmesi yeterli olacaktır. Her ay ağdaya verilecek paranın biriktirilmesi ile sadece bikini bölgesinin epilasyon işlemi tamamlanabilir. Bunun dışında sırasıyla koltuk altı, bacaklar ve gerek görüldüğünde kollar da epilasyona teslim edilmelidir.

Cilt renklerinin esmer, sarışın ve kumral olarak farklılık göstermesi ile epilasyon makinelerinin de bu cilt renklerinden bazılarında işe yaramadığı özellikle belirtilmelidir. Sadece para kazanmak için sarışın bir bayanın tüylerini asla görmeyecek bir epilasyon makinesinin hiçbir işe yaramayacağı söylenebilir. Kıl yapısı ve kullanılacak cihazın araştırılması kesinlikle bu konudaki en önemli detaydır.

phuong phap tay long chan vinh vien Epilasyon, Ağda, Jilet; Hangisi? Güzellik sırları Kadınca  lazer epilasyon jilet güzellik salonlarında ağda yaptırılması bacaklara jilet uygulanması ağda

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.