Cat Eye Makyajı 7

Son yılların en popüler makyajlarından biri olan “cat eye” göz makyajını aslında herkesin kolaylıkla yapabileceğini biliyor muydunuz? Muhtemelen çok zor bir makyaj olduğunu düşünüp sürekli vazgeçiyordunuz. Fakat görsellerle birlikte size bu makyajın ne kadar kolay uygulanabileceğini aktarmak istiyorum. Bu makyajın en güzel yanı, istediğiniz renklerde ve tonlarda makyajda bitiş sağlayabilmeniz. Örneğin, siyah eyeliner ya da renkli eyeliner fark etmeksizin her şekilde uyum sağlayacak farları makyajınıza uygulayabilirsiniz. Şimdi görsellere bakarak cat eye gözlere nasıl sahip olabiliriz, onu öğrenelim.

Benzer içerikler

Daha Genç Ve Güzel Bir Cilde Sahip Olmak İçin Öneriler

1- Sadece eyeliner ve kırmızı ruj ile de bu makyajı uygulamış olabilirsiniz. Burada tek fark kesinlikle eyelinerınızı biraz daha kalın sürmeniz gerektiğidir.

b5538ec1de6966d0a0d4ddbfb1cac4b1 Cat Eye Makyajı Güzellik sırları Kadınca  göz makyajı eyeliner cat eye makyajı

2- Modelin gözlerinin nasıl ön plana çıktığına ve nasıl canlı bir cilt algısı yarattığına bakar mısınız? Siz hala sadece rimel sürüp dışarı çıkanlardan mısınız?

25 striking and sexy cat eye makeup ideas for a bride 13 Cat Eye Makyajı Güzellik sırları Kadınca  göz makyajı eyeliner cat eye makyajı

3- Yine kuyruklu bir eyeliner ve pembe tonlarında bir ruj ile mükemmel cat eye makyajına sahip olabilirsiniz.

Barbara Palvin Rolex Cat Eye Makyajı Güzellik sırları Kadınca  göz makyajı eyeliner cat eye makyajı

4- Sadece eyeliner sürerek değil, konseptinize uygun farları da makyajınıza yedirerek müthiş kedi gözlere kavuşabilirsiniz.

gold smokey Cat Eye Makyajı Güzellik sırları Kadınca  göz makyajı eyeliner cat eye makyajı

5- Görselde ki modelin makyajı gibi bir uygulama ile hem çok doğal hem de çok güzel bir görünümü yakalayabilirsiniz. Bu makyajı hem gündüz hem de gece davetlerinizde oldukça kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

retro hairstyles for women with cat eyes makeup 5434e6fbf0546 Cat Eye Makyajı Güzellik sırları Kadınca  göz makyajı eyeliner cat eye makyajı

6- Eyelinerınızı gözünüzün altına da uygulayarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda makyajda kullanılan tonlarda bir mor fara da acilen sahip olmalısınız. Çünkü bu tonlarda farlar tek başlarına dahi mükemmel bir görünüm vermektedir!

brown brows eye eyebrow Favim Cat Eye Makyajı Güzellik sırları Kadınca  göz makyajı eyeliner cat eye makyajı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.