Halka Küpelerin Kullanımı 4

Eski zamanlardan beri sürekli kullanımı popüler olan halka küpeler, 2015 yılından itibaren 2016 yıllarının sonlarına doğru da yine popüler olmuş durumda. Küpe kullanımında en güzel detay, kullanıcı kişiliği ayrımı yapmamasıdır. Yani halka küpeler sadece belli bir kitleye hitap etmez. Bu nedenle de herkesin kullanımı son derece normaldir.

Küpe kullanımında önemli olan tek detay saçların nasıl biçimlendirildiğidir. Açık saç kullanımlarında küpelerin görünümü çok belli olmamaktadır. Toplu saçlarda ve kısa saçlarda halka küpeler daha net bir şekilde görülebilir. Bunun dışında da küpelerin ölçülerine ekstra dikkat edilmelidir. Büyük halka küpelerdense, daha küçük küpeler daha hoş bir görüntü yaratmaktadır.

En ideal küpe boyutlarından örnek vermek gerekirse;

285065 29430 1449152530 M Halka Küpelerin Kullanımı Güzellik sırları Kadınca Küpeler  küpe modelleri halka küpeler halka küpe modelleri

Bu boyut kesinlikle görselde de görülebilen saç modeli ile kullanıldığında kesinlikle çok hoş durmaktadır. Saç rengi, saç boyutu fark etmeksizin sadece saçların yarım at kuyruğu şeklinde toplanmasıyla küpe detayı ortaya çıkarılabilmektedir.

Halka olan ve şekli farklı küpeler arasında yer alan model ise;

205768 33060 1420113225 1000 Halka Küpelerin Kullanımı Güzellik sırları Kadınca Küpeler  küpe modelleri halka küpeler halka küpe modelleri

Bronz olması bir yana burgu şeklinde dizayn edilen halka küpenin kullanımı da oldukça kolaydır. Herkese yakışacak küpe modellerinden biridir. Ayrıca bu küpeler kesinlikle yaş ayrımı da yapmamaktadır. Genç, yaşlı herkesin severek kullanabileceği küpe modelindendir.

Son olarak piercing şeklinde duran küpeler için;

tumblr lopkd2fjCN1qzjggvo1 500 large Halka Küpelerin Kullanımı Güzellik sırları Kadınca Küpeler  küpe modelleri halka küpeler halka küpe modelleri

Kesinlikle kulaklarda delik aramayan ve delikleri sadece tercihe bırakan küpe modellerindendir. Bu şekilde kişi dilerse 1 dilerse 10 tane küpeyi aynı anda takabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.