Izledigim filmler

Balalayka! izlemeniz gereken huzunlu bir film…

Yilda bir televizyona bakarim, gece gece denk geldim, izledim. Duygusal ve anlam olarak tavanlarda bir film. Unutanlar icin not dusuyorum. Unlu komedyen Kemal sunal filmde basrol oynayacakti ve cekimlerine giderken ucakda kalp krizi sonucu hayatini kaybetti. Oynayacagi Necati karakterini daha sonra Ugur yucel hakkiyla yerine getirdi diyebilirim.

Konusuna kucuk bir degineyim: Rusyadan Turkiyeye calismak icin gelen, daha dogrusu parasizliktan dolayi vucudunu satarak para kazanmak zorunda kalan kadinlarin konusunu ve bu esnada yasanan asklari, olaylari, konu aliyor. Cok fazla icerigine girmiyorum, izleyip, izlettirmenizi tavsiye ederim. Empati yapabilecek arkadaslarim icin ozellikle yanlarinda mendil bulundurmalarini tavsiye ederim..

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu