Temmuz ayının ikinci haftasında vizyona giren iddialı filmleri, hangilerinin kaç puan aldığını içeriğimizden bulabilirsiniz.

Bu hafta vizyona giren filmler arasında özellikle çocukların tatilini eğlenceli kılacak yapımlar yer alıyor. Büyük beğeni bekleyen filmler arasında çok fazla izleyici eleştirisi alan ve İMDB puanı oldukça düşenlerde yer alıyor. Vizyona giren filmleri izlemeye gitmeden önce internetten araştırıp kaç puan aldığını görüp ona göre gitmenizi öneririz. Türkiye’de kaliteli bir sinemada film izleme fiyatları yüksek olduğu için verdiğiniz paranın değip değmeyeceğini bilip hareket etmeniz daha iyi olacaktır.

16 Temmuz Vizyondaki Filmler

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili

Animasyon film sevenler ve özellikle çocuklar için iyi bir seçenek olan Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili filmi 13 Temmuz Cuma günü vizyona girdi. Filmde ana karakter Dracula’nın yeni birine aşık olma ve bu yaz tatili serüveninde tüm otelde kalan canavarların başına gelenler anlatılıyor.Filmin İMDB puanı ise şimdilik 6.4 olarak görülüyor. Filmin hedef kitlesi bu bölümde daha çok çocuklar oldu. Yaz tatiline denk gelmesi ve filmin konusu çocukların eğlenerek vakit geçirmesine olanak sağlıyor. Ayrıca filmi 3D olarak izleyebilme imkanınız da yer alıyor.

Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili 1024x576 16 Temmuz Vizyondaki Filmler Sinema  vizyondaki filmler temmuz 2018 vizyondaki filmler 16 temmuz vizyondaki filmler
Otel Transilvanya 3- Yaz Tatili

Ant-Man ve Wasp

Temmuz ayının en iddialı filmleri arasında yer alan Ant-Man ve Wasp seyircilerden iyi yorumlar aldı. Son zamanlarda film sektöründe süper kahramanlar ile ilgili yapımlar ve ilgiler oldukça arttı. 6 Temmuz tarihinde vizyona giren filmin beğenildiği 7.6 olan İMDB puanından anlaşılıyor. Filmin yönetmenliğini Peyton Reed yapıyor. Filmin konusu ise iyi bir baba aynı zamanda süper kahraman olan karakterin geçmişinde yer alan sırları çözmesi için yaşadığı olaylar ele alınıyor.

Ant Man ve Wasp 761x1024 16 Temmuz Vizyondaki Filmler Sinema  vizyondaki filmler temmuz 2018 vizyondaki filmler 16 temmuz vizyondaki filmler
Ant-Man ve Wasp

Gökdelen

Yenilmezler filminden tanıdığımız başarılı oyuncu Dwayne Johnson’un başrolde yer aldığı Gökdelen filmi şuan vizyonda en fazla ilgi gören yapımlar arasında yer alıyor. Yönetmenliğini Rawson Marshall Thurber’in yaptığı filmin konusu ise FBI ekibinden olan ana karakterin gökdelenlerin güvenliği ile ilgili geçirdiği macera ele alınıyor. Film 6.1 İMDB puanı ile beklenenin altında kalsa da yinede seyircinin ilgisini çekmeyi başardı.

ad0e97b7e4 16 Temmuz Vizyondaki Filmler Sinema  vizyondaki filmler temmuz 2018 vizyondaki filmler 16 temmuz vizyondaki filmler
Gökdelen

Terminal

Terminal filmi 13 Temmuz cuma günü vizyona girdi. Filmin ana konusu gün geçtikçe büyüyen bir şehirde geçiyor. Filmde şehrin karanlık tarafı ele alınıyor. Gerilim türündeki filmin yönetmenliğini ise Vaughn Stein yaptı. Filmin İMDB puanı 5.3 ve ortalama bir film olarak yorumlar aldı.

Terminal 800x1024 16 Temmuz Vizyondaki Filmler Sinema  vizyondaki filmler temmuz 2018 vizyondaki filmler 16 temmuz vizyondaki filmler
Terminal

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.