Nisan Ayı Vizyondaki Filmler

2018 yılının başlaması ile birlikte sinema sevenlerin beklediği bir çok iddialı film vizyona girmeye başladı. Nisan ayında dünyaca ünlü ve beklenen filmler vizyonda yer alacak.2018 Nisan ayı Türk sineması için oldukça verimli geçiyor. Bir çok iddialı Türk yapımı film sinemalarda gösterime sunuluyor. Tüm dünyada merakla beklenen filmlerde mart ayı itibari ile gösterime girdi ve halen vizyonda yayınlanıyor. Tomb Raider, Pasifik Savaşı İsyan merakla beklenen filmler mart ayı itibari ile bekleyenleri için izlenime sunuldu. Bu filmlerin İMDB puanları şuan için pek iç açıcı olmasa da şuan en fazla izlenilen filmler arasında yer alıyorlar. Nisan ayı vizyondaki filmler;

Pasifik Savaşı: İsyan

23 Mart 2018 tarihinde vizyona giren macera ve bilim kurgu dalındaki filmin yönetmenliğini Steven S. DeKnight yapıyor. Filmde yer alan oyuncular ise dünyaca tanınan isimlerden oluşuyor. John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny gibi isimler filmde yer alan başarılı isimlerden sadece bazıları. Filmin konusu ise babasının ölümü ile birlikte aldığı pilotluğu eğitimini bırakan bir gencin pilotluktan suç dünyasına girişi ve buradaki maceraları anlatılıyor.

Tomb Raider

Yaklaşık 20 yıl önce oynanan ve oldukça popüler olan bir bilgisayar oyunundan sinemaya uyarlanan unutulmaz filmin 2018 versiyonu mart ortasında vizyona girdi. Filmin şuan için aldığı puan 5 üzerinden 3.5 oldu. Filmin yönetmen koltuğunda Roar Uthaug yer alırken oyuncu kadrosunda ise Alicia Vikander, Dominic West, Walton Goggins gibi başarılı isimler yer alıyor.

Bordo Bereliler Afrin

Türkiye’nin Afrin’de askeri harekat ile sağlamaya çalıştığı barışı konu alan film büyük dikkat çekti. 23 Mart 2018 tarihinde vizyona giren filmde Afrin’de Türk askerlerimizin ve oradaki halkın yaşadığı zorluklar ele alınıyor. Filmin yönetmenliğini Erhan Baytimur yaptı. Filmde yer alan oyuncular ise Cenk Ertan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Cavit Çetin Güner gibi isimlerden oluşuyor.

12 Savaşçı

30 Mart 2018 tarihinde vizyona giren film şuan en fazla ilgi gören filmler arasında yer alıyor. Filmin konusunda ise ABD’ye yıllar önce yapılan 11 Eylül saldırısının sonrasında özel kuvvet olan bir ekibin Afganistan’da yaşayacakları hikaye ele alınıyor. Savaş kategorisinde yer alan filmin yönetmenliğini ise Nicolai Fuglsig yaptı. Oyuncu kadrosu ise Chris Hemsworth, Michael Shannon, Michael Peña gibi tanınan isimlerden oluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.