Yılın En Trend Parçaları; Tulumlar! 4

2016 yılının neredeyse tüm vücut şekillerine uyum sağlayan ve şık olduğu kadar rahat kalıplarda üretilen giysisi; tulumlar artık her kadının gardrobunda bir siyah pantolon kadar değer görmektedir. Bunun en büyük nedeni kadınların zorlanmadan tek parça şeklinde kombinlerini hazır edebilmeleridir. Sadece bir ayakkabı ve çantaya gereksinim duyulan kombinlerde olmazsa olmazlar da takı aksesuarlarıdır.

Benzer içerikler

2018 Yılının Trend Mayo ve Bikini Modelleri

Mezuniyette Ne Giysem? 2018 Yılının Trend Mezuniyet Kıyafetleri

2018 Yılının Dikkat Çekici Güneş Gözlüğü Trendleri

Türkiye’de Yaşanmış En Komik Ve En İlginç Olaylar – Komik Olaylar

Yaz Ayı Moda Trendleri

Tulumların bacak boylarını kesmeden ve hiçbir şekilde yaş ayrımı yapmadan tamamen her vücuda uyum sağlaması da 2016 yılının en çok üretilen ve en çok satılan bayan giysisi olmasını sağlamıştır. Her renkte ve her tarzda tasarlanabilen tulumları gündelik hayatta kombinlemek kadar, gece davetlerinde kombinlemek de oldukça kolaydır. Sadece boyuna takılan kolyenin büyüklüğü ya da türü bile tulumların konseptini anında değiştirebilmektedir.

En kolay tulum kombinlerine örnek verilecek olursa;

Zara Tulum Modelleri ve Fiyatları 2016 1 Yılın En Trend Parçaları; Tulumlar! Moda Tulum Modelleri  uzun tulumlar tulum modelleri tulum kombinleri kısa tulumlar

– Mavi tonlarında ki tulumların kişileri hem zayıf gösterme hem de günlük ve gecelik olarak rahatça kombinlenebilme özelliği bulunmaktadır. Birebir aynı tonda kullanılan topuklu ayakkabılarla beraber kesinlikle muhteşem bir uyum yakalanabilmektedir. Göğüs dekoltesi bulunan tulumların mutlaka bir kolye ile ön plana çıkarılması da tulumların daha gösterişli gözükmesine yardımcı olur.

Modern Tulum Modelleri Yeni 1 Yılın En Trend Parçaları; Tulumlar! Moda Tulum Modelleri  uzun tulumlar tulum modelleri tulum kombinleri kısa tulumlar

– Daha canlı tonlarda bir tulum modeli tercih edilecekse, en iyi kullanım yerleri kesinlikle düğünler olacaktır. Nar çiçeği tarzında ve dekolteli bir tulum giyilecekse tulumun tamamlayıcı aksesuarları da kesinlikle metal renkte çanta ve ayakkabı olmalıdır.

genis kisa pca tulum modeli 2015 Yılın En Trend Parçaları; Tulumlar! Moda Tulum Modelleri  uzun tulumlar tulum modelleri tulum kombinleri kısa tulumlar

Siyah ve diz altı tulum modelleri de genellikle genç kızlar dahil tüm kadınlar için rahatça kullanılabilen tarzda üretilmiştir. Bu tür tulumların kombinleri de basit bir spor ayakkabı dahil topuklu ayakkabıyla bile şık durmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.