Önemli günler

2018 Yılbaşı Etkinliklerinde Hangi Sanatçı Nerede Sahne Alacak?

2018 yılına eğlenceli ve şarkı dinleyerek girmek istiyorsanız yılbaşı etkinlik programlarına bakmanız gerekiyor. Bu yılbaşı gecesi hangi sanatçı nerede sahne alacak yazımızda bulabilirsiniz.

Koskoca bir yılı daha geride bırakırken 2017 yılı boyunca Türkiye oldukça gündemde olan konular ile uğraştı. Bir yılın stresini atmak için herkes yılbaşı tatilini değerlendirmek ve doyasıya eğlenmek istiyor. Yılbaşı gecesi birçok sanatçı farklı sahnelerde performanslarını sergileyecek. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Kıbrıs ve Bursa gibi yerlerde büyük sanatçıların sahneleri olacak. Yılbaşı gecesi geçtiğimiz yıl yaşanan gece kulübüne yapılan silahlı eylem gibi saldırıların önlenmesi için büyük şehirler gerekli güvenlik önlemleri aldıklarını belirtti.2018 yılbaşı gecesi sanatçı programları;

1) Kıbrıs Programları

Yavru vatan Kıbrıs’ta bu yılbaşı gecesi birçok ünlü isim sahne alacak. Çoğu sanatçı otellerin etkinliklerinde şarkı söyleyecek. Yılbaşı tatilinizi Kıbrıs’ta yapacaksanız sıcak hava ve yılbaşı etkinlikleri ile doyası eğlenebilirsiniz. 2018 yılbaşı gecesi Kıbrıs’ta Ebru Gündeş, Tarkan, Çelik, Muazzez Ersoy, Candan Erçetin, Fatih Ürek, Deniz Seki, Gülben Ergen, Funda Arar ve Kubat sahne alacak. Sanatçıların hangi otellerde veya hangi mekanlarda sahne alacaklarını internetten araştırabilir ya da Kıbrıs etkinliklerinden görebilirsiniz.

Kıbrıs Programları

2) İstanbul Programları

Nüfus açısından oldukça yoğun olan İstanbul’da birçok isim sahne alacak. Bu yıl hava koşulları biraz kötü olsa da yılbaşı gecesini sevdiğiniz şarkıcıların performanslarını dinleyerek eğlenceli bir şekilde kutlayabilirsiniz. Fakat uyarmamız gerekiyor ki gideceğiniz mekanların güvenli olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yılbaşı gecesi İstanbul’da Betül Demir, Hande Yener, Ferman Toprak, Yeni Türkü, Hakan Altun, Işın Karaca, Kuşum Aydın, Rober Hetomo ve Öygü Gürman gibi sanatçılar sahne alacak.

İstanbul Programları

3) İzmir Programları

İzmir yılbaşı gecesini pop müzik dalında yer alan ve sev,len sanatçılar ile kutlayacak. 2018 İzmir yılbaşı programında Berkay, Kargo grubu, Mirkelam, Fettah Can, Altay, Aslızen, Esra Arman gibi sanatçılar yer alacak.

İzmir Programları

4) Ankara Programları

Başkent Ankaralılar 2018 yılbaşı gecesini şarkılarla geçirecek. Ankara’da sayıca fazla yılbaşı etkinliklerini düzenlendi. Ankaralılar bu yılbaşı gecesi sayıca fazla etkinlikler ile eğlenerek yeni yıla girecek. 2018 yılbaşı gecesi Ankara’da sahne alacak isimler Alişan, Serkan Kaya, Mehmet Erdem, Burak Kut, Ceylan Ertem, Tan Taşçı, Yıldız Tilbe, Şevval Sam, Haktan olacak.

Ankara Programları

 

Betül kılıç

Yazılım Mühendisi, İçerik Üreticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu