Önemli günler

Yılbaşı Gecesi Hangi Kanalda Hangi Program Var?

Yılbaşı gecesini evde geçirecekler için TV kanallarında birbirinden sevilen programların yılbaşı gecesi özel bölümleri yer alacak. 

Yeni yıla girerken herkes dışarıda eğlenip coşarken size daha sakin bir şekilde evde geçirmek istiyorsanız televizyonda yer alacak yılbaşı özel programları ile eğlenebilirsiniz. Çoğu sevilen program ve yarışma yılbaşı gecesine özel konuklar ve eğlenceler ile ekranlarda olacak. Çoğu televizyon kanalında ise ünlü şarkıcıların konserleri yer alacak. Ailenizle birlikte yemek yerken, tombala oynarken bu programları izleyerek vakit geçirebilirsiniz. 2018 yılına girerken sizler için sıraladığımız programları izleyebilirsiniz.

1) O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Bölümü

Ses yarışması olan O Ses Türkiye yarışmasının bu yılbaşı yayınlanacak bölümünde ünlü isimler yer alacak. Jüri üyeliğini Hadise, Yıldız Tilbe, Murat Boz ve Gökhan Özuğur’un yaptığı O Ses Türkiye programının yılbaşı özel bölümüne Türkiye’nin en iyi komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz katılacak. O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümü 31 Aralıkta saat 20:00 itibari ile TV8 ekranlarında yer alacak.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Bölümü

2) Kim Milyoner Olmak İster?- Yılbaşı Özel Bölümü

ATV ekranlarında yayınlanan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı gecesi özel bölümü ile ekranlarda olacak. Sessiz sakin ve kültürünüzü artıracak bir program arıyorsanız yılbaşı gecesi Kim Milyoner Olmak İster? izleyebilirsiniz. Murat Yıldırım’ın sunumu ile ünlü isimlerin konuk olacağı yarışmada ünlü yarışmacılar kazandıkları paraları genelde bir hayır kurumuna bağışlayarak yarışmada yer alıyor. Kim Milyoner Olmak İster 31 Aralık gecesi ATV ekranlarında yer alacak.

Kim Milyoner Olmak İster- Yılbaşı Özel Bölümü

3) Huysuz’la Yılbaşı Özel Programı

Sevilen isim Huysuz Virjin yılbaşı gecesi Kanal D ekranlarında yılbaşı özel programında yer alacak. Programda ünlü isimler ve yılbaşı eğlenceleri yapılacak. Programa Ece Seçkin, Demet Akalın, Ziynet Sali, Mustafa Ceceli, Muazzez Abacı, Ferman Akgül, Gülben Ergen, Kubat, Cem Belevi gibi ünlü isimler yer alacak.

Huysuz’la Yılbaşı Özel Programı

4) Yılbaşı Gazinosu Programı

Star TV ekranlarında yer alacak Yılbaşı Gazinosu programında birçok ünlü sanatçı yer alacak. Birbirinden sevilen sanatçılar şarkıları ile geceye renk katacak. Yılbaşı Gazinosu programında Sibel Can, Deniz Seki, Ümit Besen, İrem Derici, Buray, Koray Avcı, Pamela ve Tuğçe Tayfur yer alacak.

Yılbaşı Gazinosu Programı

Betül kılıç

Yazılım Mühendisi, İçerik Üreticisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu