Windows 10 dan Windows 7-8 e sürüm düşürmek - EaseUS ücretsiz sistem geri yükleme

Microsoft’un Windows 9’u atlayarak Windows 10’u kullanıcılara sunması hem geliştirici hem de kullanıcılar için büyük bir sürpriz oldu. İşletim sistemini yükselten kullanıcıların yeni işletim sisteminin keyfini sürmesinin yanında hala en yeni işletim sistemini kullanmanın kendileri için uygun olmadığını düşünen kullanıcılar bulunduğunu söylemek mümkün. İşte bu ve benzer nedenlerden dolayı sistem geri yükleme işlevi önemlidir.

Windows 10 işletim sistemine uyum sağlayamama problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Veya güncelleme sonrasında bazı uygulamalarınızın güncel Windows işletim sistemi ile uyum sağlayamayarak çökmesi çalışmalarınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Hatta işletim sistemi güncellemesinden sonrasında veri kayıpları yaşayabilirsiniz. Ya da benzer şekilde işletim sisteminizi sorunsuz kullanmanıza engel olabilecek sistem hataları ortaya çıkabilir.

Bu ve benzer durumlarla karşılaştığınızda çözümsüz kalmamak istiyorsanız sistem geri yükleme noktası oluşturabilen ve aynı zamanda Windows 10 işletim sistemi sürümünden Windows 8’e düşürme yapabileceğiniz bir uygulamaya sahip olmanız gerekir. EaseUS System GoBack Free uygulaması ile bu işlevlerin tamamını yerine getirebilirsiniz.

EaseUS Sistemi GoBack ücretsiz.

Özet olarak System GoBack Free uygulaması Windows 10 güncelleme deneyiminizdeki bir güvence olarak geri yükleme noktası oluşturabilmenizi sağlar. Bu sayede daha önceki işletim sisteminizi, uygulamalarınızı ve oyunlarınızı tekrar formatlama ve kurulum yapmadan tekrar kurabilirsiniz. Windows 10 işletim sisteminden Windows 8 veya Windows 7 işletim sistemine sadece üç tıklama ile sürüm düşürmesi yapabilirsiniz. Süreç tamamlandıktan sonra daha önceki kurulumunuzdaki işletim sisteminizi ve uygulamaları hiç bir değişiklik meydana gelmeden sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Bu sistem geri yükleme uygulamasının en güzel yönü oldukça kolay ve sadece 3 aşamada kullanılabilmesidir. EaseUS System GoBack Free uygulamasını kullanmak için tek yapmanız gereken şunlardır:

  1. EaseUS System GoBack Free uygulamasını indirmek, kurmak ve çalıştırmak
  2. “Backup System” seçeneğini kullanarak Windows 10 işletim sistemine yükseltme yapmadan önce yedek oluşturmak.
  3. Windows 10 işletim sisteminden Windows 8 işletim sistemine düşüş yapmak için “Go Back” seçeneğini kullanarak daha önceki sistemin kurulmasını sağlamak

EaseUS System GoBack Free pek çok problemi oldukça pratik şekilde çözer. Windows 10 işletim sistemine geçiş yapmadan önce tercih edilmesi sayesinde sistem geri yükleme noktası oluşturarak sadece 3 basit aşamada Windows 10 dan Windows 8 ‘e versiyon düşürmenizi sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.