Reklam verin – Reklam seçeneklerimiz

Sitemizde reklam alanlarını etkili bir şekilde kullanarak, sizin için etkileşimde bulunacak kullanıcılara ulaşmanızı sağlıyoruz. Günlük 10-15 bin tekil kullanıcıyı ağırlayan sitemizde %80 mobil ağırlıklı ziyaretçilerimiz ile modern zamanların en etkili reklam şekillerinden birisini sunuyoruz.

Rezervasyon yada bilgi almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Reklam bilgi konu başlığı

  Reklam bilgi/rezervasyon içeriği!


  Footer (site altı) 100×100 reklam alanları

  Kuaza footer 100x100 reklam alaniSitenin her yerinde görünen ve Destekleyenlar başlığı altında 100×100 genişliğinde resim reklam alanlarıdır. Bu alanlar sitemize destek olması için hazırlanmıştır ve elde edilen gelir içerik geliştirme çalışmaları için kullanılacağından, geri dönüşü bizim kadar reklam verenlerinde yararına olacaktır.


  Sidebar 300×250 reklam alanları

  kuaza sidebar 300x250 reklam alaniSitenin her sayfasında sibar alanlarının en üstünde görüntülenecek bu reklam alanı en ideal bölgelerden. Aylık ortalama 300 bin-400 bin gösterim alan bu bölge reklam vermek için ideal alanlardan.

  Bilgi: bu alan için mobil formatlarında reklam banner’ide gerekecektir. Mobil girişleri düşündüğümüzde bu tarz kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanması gerekmektedir.


  Header (sitenin en üstü) reklam alanları

  kuaza header reklam alaniSitenin en üstünde yer alan ve siteye giren kullanıcıya en çok hitap eden alanlardan biri olan bu bölge reklam geri dönüşü için en ideal yerlerden. Aylık ortalama 800 bin gösterim (adsense baz alindi) potansiyeline sahip bu bölge reklam vermeniz için en ideal yerlerden.

  Bilgi: bu alan için mobil formatlarında reklam banner’ide gerekecektir. Mobil girişleri düşündüğümüzde bu tarz kullanıcıları rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanması gerekmektedir.

  Başa dön tuşu