Resimli Sözler - Resimli yazılar

19 mayıs sözleri – Resimli Atatürk’ü anma, gençlik ve spor bayramı sözleri

19 mayıs sözleri resimli Atatürk ‘ü anma, gençlik ve spor bayramı sözlerini derlediğimiz bu konuda, sizlerde resimli sözleri paylaşarak bu önemli günü hep birlikte, arkadaş çevrenizle kutlayabilirsiniz.

Büyük Türk milleti için çok önemli olan 19 mayıs gününde, milli birlik ruhu tekrar arş ‘a yükselmiş, kurtuluş savaşının fitili ateşlemiştir. Başta Atatürk ve ona inananlar ile başlatılacak olan kurtuluş savaşının (19 mayıs 1919 yılının) anısına ve Atatürk’ün gençlere verdiği önemi vurgulamak için her yıl 19 mayıs da kutlanan bu önemli günü saygı, sevgi ve minnetle anıyoruz.

Resimli 19 mayıs mesajları ‘nı sosyal medyada ve arkadaş çevrenizde paylaşabilirsiniz.

Atatürk: Gençler! Benim gelecekteki emellerimi gerçekleştirmeyi üstlenen gençler!Bir gün bu memleketi sizin gibi beni anlamış bir gençliğe bırakacağımdan dolayı çok memnun ve mesudum.

Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi (ilk paragraf): Ey Türk gençliği birinci vazifen Türk İstiklalini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir…

19 Mayıs Atatürk ’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramınız Kutlu olsun.

Sitemizde yer alan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun! içeriğine de bakabilirsiniz.

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu