2019 Berat Kandili mesajları, resimli Berat Kandili sözleri arıyorsanız aşağıdan en güzel ve anlamlı kandil mesajlarını bulabilirsiniz.

Berat Kandili bu yıl 19 Nisan Cuma günü ibadetler ile kutlanacak. Berat Kandili Ramazan öncesi olan en önemli Kandil gecesidir. Bu gecede dualar edip, ibadetler etmek gerekiyor. Berat Kandilini herkese hatırlatmak ve kutlamak için sosyal medya hesaplarınızdan veya özel olarak gönderebileceğiniz anlamlı, resimli 2019 Berat Kandili mesajlarını aşağıdan alabilirsiniz.

2019 Berat Kandili Mesajları – Resimli Berat Kandili Sözleri

Bu mübarek gecede dualarınızın kabul ve makbul olması dileklerimle. Beraat kandilinizi kutlar, size ve sevdiklerinize hayırlara vesile olmasını dilerim.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Bu gece beraat kandili.. Günahtan kurtuluş gecesi.. Haydi dua edelim.. Temizlensin günah defterleri.. İyi kandiller…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez.

Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmisine vesile olan bu mübarak kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Berat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.