Hey Siri ile whatsapp mesaj gönderme nasıl yapılır? Herşey içerse!.. 5

İOS 10 ve Whatsapp güncellemesi ile artık SİRİ ile sadece konuşarak arkadaşlarınıza mesaj gönderebiliyorsunuz. Sadece bir kaç sesli onaydan sonra mesajınız Whatsapp listenizdeki istediğiniz bir arkadaşınıza yada grubunuza gönderilmekte. Şimdi bunu nasıl yapacağınızı konu içerisinde sizlere anlatıyoruz, hazır olun.

Benzer içerikler

Gerçek Necip Fazıl Kısakürek Sözleri

Cemal Süreyya sözleri – Resimli cemal süreyya sözleri

Whatsapp Durumları – Whatsapp sözleri

WordPress gelistirmeye baslarken!..

WordPress performans için yapmanız gerekenler!

İlk önce aktif etmediyseniz SİRİ ayarlarından whatsapp etkileşimini açmanız gerekli:

kuaza Hey Siri ile whatsapp mesaj gönderme nasıl yapılır? Herşey içerse!.. Iphone Uygulama yardım konuları  Whatsapp siri whatsapp mesaj yazma whatsapp mesaj Whatsapp siriden whatsapp mesajı yazma siri whatsapp siri sanal asistan Iphone siri ipad siri hey siri Apple siri

Sonrasınd ses komutunuz ile “hey siri” yi çalıştırın:

SİZ: Hey siri.

Sonrasında sesli komut almak için senin konuşmanı bekliyor olacak (didit sesinden sonra konuşacaksınız). Aşağıdaki cümleyi söyleyin:

SİZ: whatsapp (vatsap) mesaj gönder

Sonrasında W sana aşağıdaki soruyu soracak.

SİRİ: Kime göndermek istiyorsun ?

o160928 6bc5e 576x1024 Hey Siri ile whatsapp mesaj gönderme nasıl yapılır? Herşey içerse!.. Iphone Uygulama yardım konuları  Whatsapp siri whatsapp mesaj yazma whatsapp mesaj Whatsapp siriden whatsapp mesajı yazma siri whatsapp siri sanal asistan Iphone siri ipad siri hey siri Apple siriYine sizden cevap beklediği sinyal sesinden sonra Whatsapp da mesaj göndermek istediğiniz arkadaşınızın ismini yada grubun ismini söyleyin. Örnek benim listemde grubum var ve ismini söyledim.

SİZ: Bando takımı

Listenizde varsa söylediğiniz isim, aşağıdaki gibi size tekrar soru soracak:

SİRİ: Ne söylemek istiyorsun ?

o160928 ecef2 576x1024 Hey Siri ile whatsapp mesaj gönderme nasıl yapılır? Herşey içerse!.. Iphone Uygulama yardım konuları  Whatsapp siri whatsapp mesaj yazma whatsapp mesaj Whatsapp siriden whatsapp mesajı yazma siri whatsapp siri sanal asistan Iphone siri ipad siri hey siri Apple siriSonrasında sinyal sesinden sonra göndermek istediğiniz mesajı söyleyin ve bekleyin.

SİZ: Nasılsınız ?

Siri size şu şekilde cevap verecek:

SİRİ: işde bando takımı mesajı şöyle diyor: Nasılsınız ?

o160928 0a5f8 576x1024 Hey Siri ile whatsapp mesaj gönderme nasıl yapılır? Herşey içerse!.. Iphone Uygulama yardım konuları  Whatsapp siri whatsapp mesaj yazma whatsapp mesaj Whatsapp siriden whatsapp mesajı yazma siri whatsapp siri sanal asistan Iphone siri ipad siri hey siri Apple siriSİRİ: Göndermeye hazırmızın ?

SİZ: evet yada hayır diyerek mesajı gönderip, iptal edebilirsiniz.

SİRİ: gönderildi (evet derseniz mesajınız hemen gönderilir)

**********************

Yöntem 2: Whatsapp mesaj gönder dedikten sonra mesajınızı söylerseniz kestirmeden mesajınızıda kaydettirmiş ve sadece kime gönderileceğini beliryecek duruma gelebilirsiniz. Böylece hızlıca mesaj gönderebilirsiniz.

Örnek:

Hey siri: Whatsapp mesaj gönder “Nasılsınız arkadaşlar, nerdesiniz”

Sonrasında siri sizi gönlendirerek kime göndermek istediğinizi soracak, arkadaş yada grubunuzun ismini söyledikten sonra göndermek istediğinizi soracak, evet dedikten sonra mesajınız gidecek.

Bu kadar basit :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.