Teknoloji ve yaşam

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

Swarm, yer bilidirimi yapmak için günümüzde en çok kullanılan ve Foursquare tarafından geliştirilen popüler bir uygulama. Uygulama sayesinde gidecekleri veya gittikleri yerlerin başkaları tarafından görünümünü okuyabilirler. Mekanlar, semtler ve daha birçok bölge hakkında bilgi sahibi olan Swarm, kullanıcılarına çok büyük olanaklar sunuyor.

Peki Swarm hesabımızı nasıl sileriz? Şunu belirtmekte fayda var ki Swarm hesabınızı bilgisayar haricinde hiçbir platformdan silemiyorsunuz. İlk olarak bilgisayar üzerinden tarayıcınız ile Foursquare sayfasına giriyorsunuz. Ardından bu bağlantı üzerinden Swarm hesap bilgileriniz ile giriş yapın. Şirketin size sorduğu birkaç soruyu kendi isteğinize göre cevapladıktan sonra orada bulunan “Delete account” butonuna tıklayarak Swarm ve Foursquare hesabınızı tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Selçuk Kılıç

Hayat çok kısa, bu yüzden sığdırabileceğiniz kadar hayal kurup onlara göre yaşamasını iyi bilmek lazım. Fazla hayallere kapılıp gerçekleşmediğinde kafayı sıyırabilir, başka taraflara savrulabilirsiniz.. İmkanınız varken, yanınızda size değer verenlere onlarında hayatınızın bir parçası olduğunu hatırlatın..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu