Malesef sponsor eksikliginden, zaten dar olan kisa zamanda da geri donus yapmamalarindan dolayi, yarismayi bu seferlik askiya aliyorum. Seneye artik, tesekkurler.


Babalar günü yaklaşıyor haliyle aklımda güzel fikirler belirmeye başladı. Bunların ilki olarak bir makale yarışması tarzında siz ziyaretçilerimizden, kullanıcılarımızdan babanızı anlatan bir yazı göndermenizi istiyoruz. Bu yazılar değerlendirilerek içlerinde en güzel olananın babasına belirleyeceğimiz hediyeyi kendi ellerimiz ile gönderiyoruz (belki elimiz değmeyecek ama değmiş kadar olacak). Bundan daha güzel bir süpriz olabilir mi acaba ? Hem sizi hemde babanızı duygulara boğmak istiyoruz..

Bu yarışma bir kaç gün içerisinde başlayacak, bu sürecde siz kullanıcılarımızın içerik gönderebilmeleri için eklenti yazıyor olacağım. Hemde söz konusu hediye için sponsor arayışında olacağım.

Sponsor konusunda yeterli düzeyde bir katılım olursa yarışmada dereceye giren ilk 3 kişinin babasına hediye gönderirken, katılan herkesin babası için özel bir hediye hazırlayarak göndereceğiz. Bu konuda bize destek olmak isteyen sponsorlarıda sevgiyle bekliyoruz.

Yarışmanın başlanacağı tarih: 14/06/2015 (pazar)

Sponsorlar: Sponsorlarımızı bu konudan ve sitenin her yerinde görünecek şekilde sergilenecektir.

Bitiş: Yarışma babalar gününden bir gün önce bitecek ve değerlendirmeye alınacak yazılarınız. Bunun sonucunda aynı gün babalarınızın hediyeleri gönderilecek, babalar gününde eline ulaşması sağlanacak. ( Bu konu net değil, hafta sonu oluşu, kargonun ulaşma süresine göre yarışma bitişi daha öncesine alınabilir)

Yarışma hakkında, öneri görüş yada şikayetlerinizi bekliyor olacağım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.