2017 Yılında Beklenmedik Şekilde Boşanan Ünlü Çiftler 6

Geride bıraktığımız 2017 yılında ünlü çitlerin yeni evlilikleri kadar ayrılıkları da oldukça konuşuldu. Mutlu mesut sanılan çoğu çift şaşırtıcı bir şekilde boşandı.

Benzer içerikler

2017 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlü İsimler

Ünlüler camiasında genelde ünlü isimler kendileri gibi ünlüler ile evleniyor. Buna sebep ise birlikte aynı dizide-filmde oynamak, aynı klipte rol almak, sosyal medyadan mesajlaşmak gibi konular neden olabiliyor. Günümüzde ünlüler camiasında az sayıda ünlü tanınmayan kişiler ile evlenmektedir. Aslında iki ünlünün evlenmesi genelde boşanma ile sonuçlansa da arada istisnai evliliklerde ortaya çıkmaktadır. 2017 yılında hayranlarını şaşırtacak gündeme düşen olaylar ile boşanan çiftler;

1)Mustafa Ceceli & Sinem Gedik (2008-2017)

9 yıl boyunca evli kalan çift Mustafa Ceceli’nin karısını aldatması ile sonlandı. Mustafa Ceceli’nin boşanmadan 1 ay önce karım en büyük destekçim onu çok seviyorum tarzı açıklama yapmasının ardından kısa süre sonra boşanması Cecelistleri ikiye böldü. Mustafa Ceceli boşandıktan hemen sonra sevgilisi Selin İmer ile evlendi.

Mustafa Ceceli & Sinem Gedik

2) Tuba Büyüküstün & Onur Saylak (2011-2017)

İkisi de başarılı birer oyuncu olan çifttin 6 yıl süren evliliklerinden ikiz kızları oldu. Çift anlaşamayarak ayrıldıklarını belirtse de ayrılma nedenlerinin Tuba Büyüküstün’ün başkasına aşık olduğu sebebi halen konuşuluyor.

Tuba Büyüküstün & Onur Saylak

3) Murat Başoğlu & Hande Bermek (2003-2017)

Büyük bir skandal ve rezillik sonucu çift boşandı. Murat Başoğlu kardeşinin kızı ile yani öz yeğeni ile karısını yıllar boyunca aldattı. Amca yeğen ilişkisi bir teknede uygunsuz görüntüler yaşanırken ortaya çıktı. Murat Başoğlu önce yeğeni ile olan ilişkisini reddetti. Daha sonra ise gerçekler ortaya çıktı.

Murat Başoğlu & Hande Bermek

4) Merve Boluğur & Murat Dalkılıç (2015-2017)

Genç çift evliliklerini sadece 2 yıl sürdürebildi. Çiftin evlilikleri boyunca sıkça gündeme boşanma konusu geldi. Evliliğin bitmesinde ağır basan isim ise Merve Boluğur oldu. Murat Dalkılıç’ın barışma çabaları karşılıksız olunca Hande Erçel ile son günlerde yeni bir aşka yelken açtı.

Merve Boluğur &Murat Dalkılıç

5) Demet Şener & İbrahim Kutluay (2005-2017)

Manken Demet Şener ve basketbolcu İbrahim Kutluay 12 yıl süren evliliklerini aldatma yüzünden bitirme kararı aldı. İbrahim Kutluay Demet Şener’i aldattı. Şimdilerde çift yüksek nafaka isteği yüzünden anlaşmazlık içinde ve halen boşanmaları ile gündemde. Demet Şener İbrahim Kutluay için ona 12 yılımı verdim istediğim yüklü tazminat gayet makul deyip dikkat çekmişti.

Demet Şener & İbrahim Kutluay

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.