ilan-ı aşk
ilan-ı aşk

Sevgili testi ‘ne hoş geldiniz.

Ya öyle değilse, sevgilin seni sevmiyorsa ? Sorusundan yola çıkarak sizlere mükemmel bir test hazırladık.

ilan ı aşk 1024x768 Sevgili Testi | Ya Öyle Değilse, Sevgilin Seni Sevmiyorsa ? İlişki rehberi Testler  ya öyle değilse sevgili testi Sevgili
ilan-ı aşk

Kafanızın bir köşesinde dönen bu deli soruların varlığını hissettik. Bir türlü bitmek bilmeyen bu deli sorularla kendinizi üzmenize ve kendi kendinizi yiyip bitirmenize karşı içimiz rahat etmedi. İlişkiniz, sevginiz ve sevgilinizin size sevgisi hakkında fikir sahibi olmanızı istedik.

Testin hazırlık aşamasında bir ilişkiyi oluşturan sevgililer arasında ki duygusal bağlardan yola çıktık. Arkadaşlık, hoşgörü, karşılıklı anlayış, birlikte zaman geçirme ve daha benzeri bir sürü sevgili ilişkisini etkileyen faktörleri sevgili testi içerisinde bulabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız 13 soruya doğru ve pozitif cevap veren tüm sevgililerin ömür boyu mutlu olduğu araştırmalarla kanıtlandı. Diyelim ki tamamı değilde sadece 7 tanesine bile vereceğiniz doğru ve pozitif cevaplar sevgilinizi sarıp sarmalamanız için yeterlidir.

Ayrıca dünyanın en güzel aşkı olan annelerimiz hakkında “annenizi ne kadar iyi tanıyorsunuz?” adlı testimizi de çözmek isteyebilirsiniz.

[wpViralQuiz id=46862]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.